COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dain Ferry

Dain Ferry oferuje rejsy między Incheon w Korei Południowej a chińskim portem Dalian kilka razy w tygodniu przez cały rok.

Nowoczesne promy wycieczkowe pomiędzy chińskim miastem granicznym a południowo-koreańskim portem kontynentalnym mogą pomieścić do 510 pasażerów i osiągają prędkości do 25 węzłów. Na pokładach statków Dain Ferry będziesz miał dostęp do wyposażenia bezpieczeństwa, które jest regularnie wymieniane, aby każdy pasażer czuł się bezpiecznie podczas rejsu. W ramach zakwaterowania oferowane są wygodne łóżka, dzięki czemu pasażerowie mogą przespać się kilka godzin podczas podróży. Dostępne są kabiny z kilkoma łóżkami dla rodzin, oraz prywantne kwatery dla par.

Od momentu założenia w 1996 r. firma prężnie się rozwija, stając się powoli jednym z najabrdziej wiarygodnych i imponujących operatorów w Korei Południowej i Chinach. Nowoczesne udogodnienia sprawiają, że pasażerowie mogą cieszyć się czasem spędzonym na statku: strefa wypoczynkowa obejmuje większą część statku, a jedzenie i napoje są łatwo dostępne. Jeśli chodzi o zakupy, możesz kupować produkty hurtowe w sklepach wolnocłowych po obniżonych cenach.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Dain Ferry harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Dain Ferry - trasy i porty

Kliknij aby zobaczyć mapę

Wszystkie trasy Dain Ferry