Dain Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Dain Ferry

Dain Ferry oferuje rejsy między Incheon w Korei Południowej a chińskim portem Dalian kilka razy w tygodniu przez cały rok.

Nowoczesne promy wycieczkowe pomiędzy chińskim miastem granicznym a południowo-koreańskim portem kontynentalnym mogą pomieścić do 510 pasażerów i osiągają prędkości do 25 węzłów. Na pokładach statków Dain Ferry będziesz miał dostęp do wyposażenia bezpieczeństwa, które jest regularnie wymieniane, aby każdy pasażer czuł się bezpiecznie podczas rejsu. W ramach zakwaterowania oferowane są wygodne łóżka, dzięki czemu pasażerowie mogą przespać się kilka godzin podczas podróży. Dostępne są kabiny z kilkoma łóżkami dla rodzin, oraz prywantne kwatery dla par.

Od momentu założenia w 1996 r. firma prężnie się rozwija, stając się powoli jednym z najabrdziej wiarygodnych i imponujących operatorów w Korei Południowej i Chinach. Nowoczesne udogodnienia sprawiają, że pasażerowie mogą cieszyć się czasem spędzonym na statku: strefa wypoczynkowa obejmuje większą część statku, a jedzenie i napoje są łatwo dostępne. Jeśli chodzi o zakupy, możesz kupować produkty hurtowe w sklepach wolnocłowych po obniżonych cenach.

Directferries.pl zapewnia bezstronne porównanie umożliwiając wyświetlanie licznych harmonogramow promow i opłaty w jednym. Porównaj Dain Ferry harmonogramy i ceny teraz ze wszystkich alternatywnych operatorów promowych przed dokonaniem rezerwacji biletu.

Dain Ferry routes and ports

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.