COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Jeju - Mokpo jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Przewoźnicy Promowi - Jeju - Mokpo

  • 12 Sailings Weekly 4 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Jeju - Mokpo

 • "DFP27259507"

  Rezerwacja miała być potwierdzona 24 do 48 godzin. W ciągu 3 dni nie dostałem potwierdzenia, przez co zmarnowaliśmy 6 godzin na podróż do portu w celu zakupienia biletów osobiście. Po zarezerwowaniu biletu w okienku, na następny dzień przyszedł email z potwierdzeniem rezerwacji. Po 4 dniach. Żałuję że skorzystałem z rezerwacji przez nasz serwis, ponieważ kosztowało nas to kupę nerwow oraz zmarnowany dzień. Email z potwierdzeniem przyszedł po 4 dniach, jak już sami ogarnelismy temat. Usługa do niczego. Po powrocie do kraju będę się starał o zwrot kosztów podróży oraz o zadośćuczynienie zmarnowanego czasu. Wizyta u prawnika będzie trwała krócej niż czas poświęcony na rezerwację. Nie będę polecał.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Jeju do Mokpo

Jeju Mokpo polaczenie laczy Poludniowa Korea z Poludniowa Korea. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Seaworld Express Ferry. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Jeju Mokpo zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.