Cavo do Piombino Prom

Cavo Piombino trasa promowa laczy Elba z Wlochy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Moby Lines obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 30 minuty gdy Toremar serwis operuje do 5 razy dziennie trwajacym od 20 min.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Cavo Piombino pomiedzy Elba i Wlochy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Cavo do Piombino Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Elba do Wloch.

Cavo - Piombino Armatorzy Promowi

  • Moby Lines
    • 5 Przeprawy Dziennie 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Toremar
    • 5 Przeprawy Dziennie 20 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Cavo Piombino

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Cavo Piombino to samochod + 1 pasazer.

Cavo Przewodnik

Cavo to miasto i port polozony na wyspie Elba na Morzu Srodziemnym. Jest to najwieksza wyspa w archipelagu Tuscan, a takze stanowi czesc Parku Narodowego Archipelagu Toscano. Elba jest trzecia co do wielkosci wyspa Wloch po Sycylii i Sardynii.

Elba jest znana na caly swiecie dzieki swoim czystym i niebieskim morz i pieknych plaz. Ma wspanialy krajobraz na ladzie i na morzu, w wynikut wyspa jest miejscem obowiazkowym dla zwiedzajacych Toskanie. Dla gosci szukajacych wiecej niz relaks, na jednej z plaz na wyspie Elba, jest idealne miejsce do nurkowania i dzieki jego bogatych wod, domu dla wielu gatunkow ryb. Na ladzie, odwiedzajacy moga wedrowac lub jezdzic na rowerze w gory i grac w golfa.

Wyspa jest polaczona z ladem za pomoca trzech firm promowych, Toremar, Moby Lines i Blunavy, wszystkie maja polaczenia miedzy Piombino i Portoferraio, Cavo, Rio Marina i Porto Azzurro.

Piombino Przewodnik

Kiedys starozytny port Falesia, Włoskie miasto Piombino obecnie oferuje dwa punkty widokowe, które pomagają docenic odwiedzajacym spektakularne wybrzeże. Piazza Bovio jest naturalna tarasa, ktora oferuje wspaniały widok na morze i stary port jest idealnym miejscem do obserwacji aktywnosci portu rybackiego. Brukowane ulice są pokryte restauracjami i winiarniami. Region jest bogaty w kulinarne oferty, w tym baccalà i ziemniaki, rybny gulasz lokalny - caciucco, i duszone czy nadziewane małże. Spacer po "Małym Paryżu", którego nazwa nawiązuje do rządów Elisa Bonaparte, daje gościom dawne zabytkowe budynki, które podkreślają znaczenie Piombino w czasie średniowiecza i renesansu. Do tych budynkow należą Rivellino, Palazzo Nuovo i 16 wieczny zamek zbudowany przez Cesare Borgia, aby bronić miasto.

Z portu odpływają promy bezpośrednio do wysp archipelagu Tuscan (Elba jest zaledwie 10 km od wybrzeża), a także na Sardynię i Korsykę.