Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Turku?

  • Turku - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Turku przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Turku - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Turku - Rozkłady

Turku - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Turku?

Ustanawiając siedzibę drugiego co do wielkości uniwersytetu w kraju, Turku jest zrozumiałym centrum życia młodzieży i energii; szalone kluby kuszą studentów i młodzież w szaleństwie nocnego życia. Całe miasto ucieleśnia entuzjazm, który przekłada się na morze pozytywności i szczęścia - goście ze Szwecji i Alandów witani są przez falę ciepła i gościnnych mieszkańców dumnie reprezentujących Finlandię i jej wartości. Pomimo swojej żywej reputacji, Turku jest czymś więcej niż miastem imprezowym. Budynki o charakterze religijnym i historycznym zdobią panoramę miasta, tworząc długi szlak na cały dzień zwiedzania - Zamek Turku i Katedra w Turku są wyjątkowymi atrakcjami w mieście objętym kulturą i historią.

Jak poruszać się po Turku?

W Turku istnieją doskonałe opcje transportu: autobusy, promy i taksówki są w pełni sprawne, ale często ich nie potrzebujesz - większość centrum miasta można pokonać pieszo.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.