Sztokholm do Tallinn Prom

Sztokholm Tallinn trasa promowa laczy Szwecja z Estonia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 15 godziny 30 minuty gdy St Peter Line serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 62 godz 30 min.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Sztokholm Tallinn pomiedzy Szwecja i Estonia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Sztokholm do Tallinn Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Estonii.

Sztokholm - Tallinn Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 15 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • St Peter Line
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 62 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Tallinn

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Tallinn to samochod + 2 pasazerów.

Sztokholm Przewodnik

Sztokholm jest stolicą Szwecji i jest rozlozone na 14 wyspach, w południowo-wschodniej Szwecji i leży u ujścia jeziora Melar. Istnieje wiele instytucji kultury z siedzibą w Sztokholmie, a region w ogóle jest domem dla trzech szwedzkich zabytkow wpisanych na liste światowego dziedzictwa UNESCO. Są to Drottningholm Palace, Skogskyrkogården (Woodland Cemetery) i Birka. Sztokholm nazwany zostal także Europejska Stolica Kultury w roku 1998. Z ponad 100 muzeów, Sztokholm jest jednym z miast z największą liczbą muzeów na świecie. Nationalmuseum jest chyba najbardziej znanym i zawiera największą w kraju kolekcję sztuki. Ma około 16.000 obrazów i 30.000 obiektów rzemiosła artystycznego. Najstarsze egzemplarze datuja do 16 wieku i została rozszerzona z dziełami artystów, takich jak Antoine Watteau i Rembrandta.

Port w Sztokholmie jest główną bramą do Szwecji i dlatego jest ważnym portem dla obu ładunków i pasażerów podróżujących do iz Finlandii, Rosji i kraji bałtyckich. Port znajduje się blisko centrum miasta, gdzie wszystkie standardowe udogodnienia, których można oczekiwać, znajduja się w głównym mieście.

Tallinn Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii, i kapitału, a stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i jest pełne kultury z wielu atrakcji dla zwiedzających cieszyć.Miasto zostało założone na początku 13 wieku, znajduje się tuż obok Zatoki Fińskiej. Tallinn znajduje się ważny port morski i daje określoną średniowieczny charakter w wielu częściach miasta, zwłaszcza wokół jego dziedzictwo wymienione części Starego Miasta. Z labiryntem krętych uliczek brukowiec, niekończące się wieże kościołów górujące w niebo i dobrze zachowanych twierdz i wież, Tallinn obchodzi swoje bogate dziedzictwo przy każdej możliwej okazji.Obszar Toompea, gdzie wielu z najbardziej niezwykłych zabytków Tallinna pobytu, takie jak Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórzu Aleksandra Newskiego, ważnym budynku prawosławnego, który w końcu został doceniony przez Estończyków rezydentami, którzy dla wielu lat za złe jego rosyjskie pochodzenie. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazały budynek i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieża zwieńczona charakterystycznym brązu posąg młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas"