COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sztokholm - Tallinn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Estonii.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Sztokholm - Tallinn

  • 3 Sailings Weekly 16 hr 15 min
  • Get price
  • 1 Sailing Weekly 62 hr 30 min
  • Get price
  • 6 Sailings Weekly 20 hr 15 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Sztokholm - Tallinn

 • "Z australii do tallina"

  Zlapalismy prom z Helsinek do Sztokholmu I ze Sztokholmu do Talina. Doswiadczenie bylo niezapomniane. Jedzenie bylo przepyszne, a servis najlepszy jaki do tej pory widzielismy. Poza tym zaloga sympatyczna!

  'Victoria I' travelled on Victoria I

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Sztokholm do Tallinn

Trasa promowa Sztokholm Tallinn łączy Szwecja z Estonia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsługuje swoje połączenia do 3 razy tydzien, St Peter Line 1 razy tydzien & Viking Line posiada polaczenia do 6 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 10 połączeń promowych tydzien na trasie Sztokholm Tallinn pomiędzy Szwecja i Estonia.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.


Tallinn - Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii. Stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających.Warto zobaczyć tutaj zabytkowe Stare Miasto. Z labiryntem krętych brukowanych uliczek, niekończące się wieże kościołów górujące nad miastem, dobrze zachowane twierdze i wieże, Tallinn szczyci się swoim bogatym dziedzictwem. Obszar Toompea, gdzie znajduje się Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórze Aleksandra Newskiego, ważny budynek prawosławny, został doceniony przez Estończyków. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazałym budynkiem i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieżą zwieńczoną charakterystycznym posągiem młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas".

Z portu w Tallinie wypływają promy do Szwecji, Finlandii i Rosji.