Prom Sztokholm do Tallinn

Trasa promowa Sztokholm Tallinn łączy Szwecja z Estonia i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Viking Line 6 razy tydzien & St Peter Line posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 14 połączeń promowych tydzien na trasie Sztokholm Tallinn pomiędzy Szwecja i Estonia.

Przewoźnicy Promowi - Sztokholm - Tallinn

 • Tallink Silja
  • 7 przeprawy w tygodniu 15 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 6 przeprawy w tygodniu 20 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • St Peter Line
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 62 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Tallinn

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Tallinn to samochod + 2 pasażerów.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.

Tallinn - Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii. Stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających.Warto zobaczyć tutaj zabytkowe Stare Miasto. Z labiryntem krętych brukowanych uliczek, niekończące się wieże kościołów górujące nad miastem, dobrze zachowane twierdze i wieże, Tallinn szczyci się swoim bogatym dziedzictwem. Obszar Toompea, gdzie znajduje się Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórze Aleksandra Newskiego, ważny budynek prawosławny, został doceniony przez Estończyków. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazałym budynkiem i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieżą zwieńczoną charakterystycznym posągiem młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas".

Z portu w Tallinie wypływają promy do Szwecji, Finlandii i Rosji.