Prom Sztokholm do Tallinn

Sztokholm Tallinn polaczenie laczy Szwecja z Estonia. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 15 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Sztokholm Tallinn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Sztokholm - Tallinn

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 15 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Tallinn

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Tallinn to samochod + 2 pasażerów.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.

Tallinn - Przewodnik

Miasto Tallin jest największym miastem w Estonii. Stał się głównym ośrodkiem przemysłu i polityki regionalnej, i oferuje wiele atrakcji dla zwiedzających.Warto zobaczyć tutaj zabytkowe Stare Miasto. Z labiryntem krętych brukowanych uliczek, niekończące się wieże kościołów górujące nad miastem, dobrze zachowane twierdze i wieże, Tallinn szczyci się swoim bogatym dziedzictwem. Obszar Toompea, gdzie znajduje się Zamek Toompea (Castrum Danorum), a także spektakularne wzgórze Aleksandra Newskiego, ważny budynek prawosławny, został doceniony przez Estończyków. Tallin jest także domem dla wielu innych atrakcji, w tym 13-wieczny ratusz (Raekoda), który jest bardzo okazałym budynkiem i przewodniczy placu Raekoja z jego wysoka wieżą zwieńczoną charakterystycznym posągiem młodego chłopca, który strzeże miasta i jest znany jako "Old Thomas".

Z portu w Tallinie wypływają promy do Szwecji, Finlandii i Rosji.