Sztokholm
Ryga
Promy do Lotwa
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Sztokholm Ryga

Sztokholm Ryga polaczenie laczy Szwecja z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja Line. Polaczenie odbywa sie do 3 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Sztokholm Ryga zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Łotwy.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Sztokholm do Ryga?

Czas przeprawy promowej z Sztokholm do Ryga wynosi około 17h. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Sztokholm do Ryga i sprawdzić dostępność.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Sztokholm a Ryga?

Jest 1 operator promowy dla Sztokholm do Ryga i jest to
  • Tallink Silja

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Sztokholm do Ryga?

Zarezerwuj promy z Sztokholm do Ryga poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.


Ryga - Przewodnik

Stolicy Łotwy, Ryga to klejnot w krajach bałtyckich. Znajduje się u ujścia Dźwiny, na wybrzeżu Zatoki Ryskiej na Bałtyku.Miasto ma starożytną historię i bogate dziedzictwo kulturowe. W Rydze zawsze znajduje się na skrzyżowaniu głównych dróg handlowych niektórych, jest to miasto wielokulturowe, które oznacza, że jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście. Zwiedzający mogą podziwiać różnorodną architekturę Rydze, zwłaszcza budynków w stylu art nouveau. Ryga została ogłoszona dzięki światowego dziedzictwa UNESCO do kolekcji secesyjnych budynków, które są jednym z największych na świecie.

Port znajduje się w samym sercu miasta i oferuje przeprawy promowe do Szwecji. Promy Tallink Silja Line kursują codziennie do Sztokholmu (przeprawa 17h).


Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.