Prom Sztokholm do Ryga

Sztokholm Ryga polaczenie laczy Szwecja z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Sztokholm Ryga zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Sztokholm - Ryga

Średnia cena promu Sztokholm Ryga

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Ryga to samochod + 2 pasażerów.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.

Ryga - Przewodnik

Stolicy Łotwy, Ryga to klejnot w krajach bałtyckich. Znajduje się u ujścia Dźwiny, na wybrzeżu Zatoki Ryskiej na Bałtyku.Miasto ma starożytną historię i bogate dziedzictwo kulturowe. W Rydze zawsze znajduje się na skrzyżowaniu głównych dróg handlowych niektórych, jest to miasto wielokulturowe, które oznacza, że jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście. Zwiedzający mogą podziwiać różnorodną architekturę Rydze, zwłaszcza budynków w stylu art nouveau. Ryga została ogłoszona dzięki światowego dziedzictwa UNESCO do kolekcji secesyjnych budynków, które są jednym z największych na świecie.

Port znajduje się w samym sercu miasta i oferuje przeprawy promowe do Szwecji. Promy Tallink Silja Line kursują codziennie do Sztokholmu (przeprawa 17h).