Sztokholm do Ryga Prom

Sztokholm Ryga polaczenie laczy Szwecja z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Tallink Silja. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Sztokholm Ryga zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Sztokholm do Ryga Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Łotwy.

Sztokholm - Ryga Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Ryga

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Ryga to samochod + 2 pasazerów.

Sztokholm Przewodnik

Sztokholm jest stolicą Szwecji i jest rozlozone na 14 wyspach, w południowo-wschodniej Szwecji i leży u ujścia jeziora Melar. Istnieje wiele instytucji kultury z siedzibą w Sztokholmie, a region w ogóle jest domem dla trzech szwedzkich zabytkow wpisanych na liste światowego dziedzictwa UNESCO. Są to Drottningholm Palace, Skogskyrkogården (Woodland Cemetery) i Birka. Sztokholm nazwany zostal także Europejska Stolica Kultury w roku 1998. Z ponad 100 muzeów, Sztokholm jest jednym z miast z największą liczbą muzeów na świecie. Nationalmuseum jest chyba najbardziej znanym i zawiera największą w kraju kolekcję sztuki. Ma około 16.000 obrazów i 30.000 obiektów rzemiosła artystycznego. Najstarsze egzemplarze datuja do 16 wieku i została rozszerzona z dziełami artystów, takich jak Antoine Watteau i Rembrandta.

Port w Sztokholmie jest główną bramą do Szwecji i dlatego jest ważnym portem dla obu ładunków i pasażerów podróżujących do iz Finlandii, Rosji i kraji bałtyckich. Port znajduje się blisko centrum miasta, gdzie wszystkie standardowe udogodnienia, których można oczekiwać, znajduja się w głównym mieście.

Ryga Przewodnik

Stolicy Łotwy, Ryga to klejnot w krajach bałtyckich. Znajduje się u ujścia Dźwiny, na wybrzeżu Zatoki Ryskiej na Bałtyku.Miasto ma starożytną historię i bogate dziedzictwo kulturowe. W Rydze zawsze znajduje się na skrzyżowaniu głównych dróg handlowych niektórych, jest to miasto wielokulturowe, które oznacza, że jest wiele rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w mieście. Zwiedzający mogą podziwiać różnorodną architekturę Rydze, zwłaszcza budynków w stylu art nouveau. Ryga została ogłoszona dzięki światowego dziedzictwa UNESCO do kolekcji secesyjnych budynków, które są jednym z największych na świecie.

Rygii port handlowy znajduje sie w samym sercu miasta. Istnieją dwa główne szlaki pasażerskich przez port. Jest to serwis, który Sztokholmie w Szwecji, a czas przejścia około 17 godzin, a serwis do niemieckiego portu Lubecka z czasem przejścia na około 31 godzin.