COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Lotwa

Łotwa leży między Estonią i Litwą na wschodnim wybrzeżu Bałtyku. Stolicą i głównym portem jest Ryga. Od starożytności Łotwa znana była w Europie z handlu bursztynem.

Co można zobaczyć i robić na Łotwie?

Większość część kraju obejmują lasy i rzeki, które zachęcają turystów do pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. Mimo iż wybrzeże Litwy z Bałtykiem jest krótkie, to może poszczycić się pięknymi piaszczystymi plażami, np. w Rydze lub w uzdrowisku Jurmala. Stare miasto w Rydze zostało umieszczone na liście UNESCO ze względu na swoje bogate dziedzictwo kulturowe i architekturę. W sklepach znajdziemy dużo pamiątek i biżuterii z bursztynu.

Jak poruszać się po Łotwie?

Autobusem dojedziemy wszędzie. Pociągi łączą tylko większe miasta. W stolicy kursują tramwaje. Popularnym środkiem transportu są też minibusy i taksówki.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom do Łotwy?

Do Łotwy dopłyniemy z Szwecji z Sztokholmu do Rygii lub z Nynashamn do Ventspils oraz z Niemiec - trasa Travemunde do Liepaja.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Łotwy z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe z Łotwy. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 7 przeprawy w tygodniu 8 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 18 godz
  • Uzyskaj cenę

Lotwa opinie

 • "Na prawde dobry statek!"

  Podrozowalem ostatnio na statku Stena Britannica z Harwich do Hook of Holland i jestem pod wrazeniem! Statki tego przewoznika sa nowe. Wszystko wyglada nowoczenie i profesjonalnie. Kabiny sa czyste i dobrze wyposazone, w kabinie TV z plaskim ekranem oraz internet. Menu w restauracji wyglada bardzo zachecajaco, jedynie ceny drinkow sa wygorowane. Moja ocena tego statku – powyzej sredniej. Z pewnoscia polece tego przewoznika moim znajomym!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Lynx"

  Szybki statek – bardzo przyjemny salon, rozsadne ceny .

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Stena Europe 5*"

  Uwielbiam ten statek! Luksus czuje sie w powietrzu! Obsluga statku rewelacyjna - szczegolnie na trasie z Fishguard o 2:45 rano! Pozdrawiam!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Przyjemny rejs"

  Płynąłem z przewoźnikiem Stena Line na trasie Holyhead Dublin i jestem zadowolony z ich usług. Na statku jest wiele udogodnień dla rodzin z dziećmi, dlatego moje dzieci w wieku 13, 10 i 7 miło spędziły czas podczas rejsu. Jedynym problem było dla mnie słuchanie tej samej płyty z muzyką Curious George. Czy ktoś może to zmienić?

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Lotwa - Trasy i Porty