COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Travemunde - Liepaja jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Niemcy do Łotwy.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Travemunde - Liepaja

    • 7 Sailings Weekly 20 hr 30 min
    • Get price

Prom Travemunde do Liepaja

Travemunde Liepaja polaczenie laczy Niemcy z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Liepaja zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Z portu wypływają promy do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.


Liepaja - Przewodnik

Lipawa jest starożytnym miastem położonym na wschodnim wybrzeżu Bałtyku, między morzem a jeziorem Liepaja, gdzie ludzie żyją w ponad 750 lat. Lipawa jest 3 co do wielkości miastem na Łotwie. Lipawa jest miastem muzyki i kultury. Wander w Północnej Fort labiryntów przy świetle pochodni, odkrywać egzotyczne dla siebie charakter architektury portu Wojskowego czy dawnego więzienia, spójrz na secesyjnych budynków w centrum miasta i unikalnej architektury drewnianej Nadmorskiego Parku.

W ciągu mniej słonecznych miesięcy w roku tętni życie kulturalne miasta nie kończy, ponieważ podróżni i turyści mogą uczestniczyć w różnych eksponatów, wystaw, koncertów i innych działań twórczych. Prawdziwe perły sztuki są uznawane na całym świecie spektakle Teatru i Lipawa Lipawa orkiestrę symfoniczną.