Prom Travemunde do Liepaja

Travemunde Liepaja polaczenie laczy Niemcy z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 26 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Travemunde Liepaja zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Travemunde - Liepaja

Średnia cena promu Travemunde Liepaja

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Travemunde Liepaja to samochod + 2 pasażerów.

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Travemunde znajduje się w Lubece i leży przy ujściu rzeki Trave w Zatoce Lubeckiej. Założona w 12. wieku przez Henryka Lwa, księcia Saksonii, kiedy zbudował fortecę w celu ochrony ujścia rzeki Trave, miasto zostało później poprawione przez Duńczyków i stało się w 1317 roku miastem. Miasto jest obecnie największym portem w Niemczech nad Morzem Bałtyckim. Popularne atrakcje w mieście to jego latarnia, której początki sięgają 1539 i jest najstarsza wzdłuż niemieckiego wybrzeża Bałtyku. Innym jest statek muzeum, Latający P-Liner Passat, który ma swoje umocowanie w ujściu rzeki Trave.

Z portu wypływają promy do Szwecji, Finlandii, Rosji, Łotwy i Estonii.

Liepaja - Przewodnik

Lipawa jest starożytnym miastem położonym na wschodnim wybrzeżu Bałtyku, między morzem a jeziorem Liepaja, gdzie ludzie żyją w ponad 750 lat. Lipawa jest 3 co do wielkości miastem na Łotwie. Lipawa jest miastem muzyki i kultury. Wander w Północnej Fort labiryntów przy świetle pochodni, odkrywać egzotyczne dla siebie charakter architektury portu Wojskowego czy dawnego więzienia, spójrz na secesyjnych budynków w centrum miasta i unikalnej architektury drewnianej Nadmorskiego Parku.

W ciągu mniej słonecznych miesięcy w roku tętni życie kulturalne miasta nie kończy, ponieważ podróżni i turyści mogą uczestniczyć w różnych eksponatów, wystaw, koncertów i innych działań twórczych. Prawdziwe perły sztuki są uznawane na całym świecie spektakle Teatru i Lipawa Lipawa orkiestrę symfoniczną.