Zarezerwuj Ventspils Prom

Ventspils port w Lotwa polaczy Was z Nynashamn w Szwecja z wyborem do 12 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Ventspils do Nynashamn trwa od 8 godziny 30 minuty i polaczenie operowane jest przez Stena Line.

Ventspils Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Ventspils Alternatywny Prom

Ventspils Obsluga Promu

 • Stena Line
  • 12 przeprawy w tygodniu 8 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Ventspils Przewodnik

Windawa (Ventspils) to miasto i port na Łotwie.

W Windawie warto zobaczyć zamek kawalerów mieczowych z końca XIII wieku z bezcennymi malowidłami ściennymi. Obecnie mieści się tam muzeum historii miasta. Stare miasto ma charakter zabudowy niskiej, w większości drewnianej. W parku Jūrmala znajduje się otwarte muzeum kotwic oraz kursuje kolejka wąskotorowa. Przy Jūras iela (ul. Morska) znajduje się klasycystyczny kościół katolicki p. w. Krzyża Świętego z zabytkowym wyposażeniem wnętrza. . Warta zobaczenia jest również promenada Ostgals oraz skansen. Plaża w Windawie posiada od 1999 Błękitną Flagę.

Jak dostac sie do Ventspils portu promowego

 • Ventspils adres portu

  Ventspils Free Port Passenger Terminal, Darzu Street 6, LV-3601 Ventspils

 • Ventspils Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Ventspils przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Ventspils Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!