Nynashamn do Ventspils Prom

Nynashamn Ventspils polaczenie laczy Szwecja z Lotwa. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 12 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Nynashamn Ventspils zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Nynashamn do Ventspils Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Łotwy.

Nynashamn - Ventspils Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 12 przeprawy w tygodniu 8 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Nynashamn Ventspils

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nynashamn Ventspils to samochod + 2 pasazerów.

Nynashamn Przewodnik

Nynashamn to miasto i port położone w województwie sztokholmskim w Szwecji. Miasto jest około 60 km na południe od Sztokholmu i jest znany jako jedno z miejsc, z którego odpływają promy na wyspę Gotlandia. Miasto jest popularnym miejscem na wakacje Szwedów w miesiącach letnich. W miesiącach letnich, port jest pełen łodzi wszelkich rozmiarów, i jest zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Istnieje wiele restauracji i butików w mieście gdzie sprzedaje sie dużo lokalnie wykonanych produktow. Biblioteka i kinowo jest centralnie położony, jak i ograniczona liczba sklepów, które zaspokoja głównie mieszkańcow. Na początku 20 wieku, Nynäshamn stał się również znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostały zamknięte przed końcem I wojny światowej.

Z portu odpływają promy na Gotlandie i do Gdańska w Polsce.

Ventspils Przewodnik

Łotewski miasta Ventspils leży w północno-zachodniej części kraju, w regionie Kurlandii.Miasto jest znane festiwale STI, koncertów i innych wydarzeń kulturalnych, które każdego roku przyciągają tysiące turystów. W lipcu miasto gospodarzem koniec koncert łotewskiej muzyki pop sondażu "The Musical Hits" w Renka Garden. Ponadto, w drugi weekend lipca, w mieście odbywają się obchody Festiwalu Morza i na pierwszy weekend sierpnia, ludzie z daleka i bliska wizyty do udziału w corocznym Festiwalu miasta. Każdej zimy Ventspils organizuje uroczystość wręczenia nagród łotewskiego radiowe "Music Bank" i telewizyjnej wybór krajowej na Konkursie Piosenki Eurowizji. Dla rodziny, Ventspils Adventure Park oferuje wzgórze na nartach, liny, tor, BMX utworów bobsleju, trampoliny, kiiking huśtawki, letnie rury toru i innych rozrywek.

Co ważne, wolne od lodu miejskiego portu Pozostaje Działa i promy do Szwecji i Niemiec.