Dlaczego korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2615 trasach i z 710 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Niemcy

Niemcy to największy kraj w Europie Środkowej, oferujący nawet przypadkowym turystom całe bogactwo atrakcji: od supernowoczesnych i modnych miast do pięknych południowych regionów u pogranicza Alp.

Piękne, tętniące życiem miasta są odzwieciedleniem wszystkiego, co kraj ma do zaoferowania. W spokojniejszych zakątkach kraju znajdziesz natomiast wiele "dziewiczych skarbów" oraz miejsc z listy światowego dziedzictwa UNESCO.

Dzięki wspaniałej lokalizacji przy Morzu Bałtyckim, Niemcy to doskonały punkt wypadowy dla przybywających promem ze Skandynawii, Europy Wschodniej i Rosji, którzy chcą dostać się dalej wgłąb Europy. Najbardziej popularne porty to Kiel, Rostock i Travemunde. Możesz się do nich dostać ze Szwecji, Danii, Finlandii, Litwy, Łotwy i Norwegii.

Port Sassnitz to alternatywna opcja dla podróżujących ze Szwecji i można się stamtąd dostać również na wyspę Bornholm, podczas gdy Lubeka jest miejscem skąd odchodzą promy do Rosji.

Najkrótszym i najczęstszym rejsem (trasa ma długość tylko 19 kilometrów) jest połączenie promowe między Rødby (Lolland, Dania) a Puttgarden, małą wioskią na wyspie Fehmarn. Podróż trwa około 45 minut i co godzinę odchodzą dwa promy.

Polska jest również dobrym punktem wypadowym dla osób podróżujących do Niemiec. Chociaż niektóre z portów wyjazdowych są takie same jak te dla połączeń do Niemiec, może się okazać, że znajdziesz wygodniejszy harmonogram, bądź krócej trwające połączenie.

Jeśli podróżujesz z Wielkiej Brytanii do Niemiec, musisz wybrać trasę przez Francję, Belgię bądź Holandię, jako że nie ma już bezpośredniego połączenia Harwich- Cuxhaven.

Bez względu na to czy Niemcy to twoje miejsce docelowe czy jesteś tylko przejazdem, będziesz mógł zauważyć że wszystkie główne miasta w Niemczech są połączone dobrymi drogami i będziesz mógł skorzystać z wielu możliwości dalszej podróży. Niemiecka sieć autostrad obejmuje około 12.000 kilometrów, co jest jednym z najbardziej gęstych i najdłuższych systemów autostrad na świecie.

Dla tych, którzy nie podróżują autem, dobrym wyborem będzie kolej, która jest nowoczesna i bardzo wydajna i będzie dobrym wyjściem nie tylko na podróż po kraju, ale również do innych państw Europy.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi armatorzy

 • Scandlines
  • Uzyskaj cenę
 • Finnlines
  • Uzyskaj cenę
 • TT Line
  • Uzyskaj cenę
 • Stena Line
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Trasy i Porty w Niemcy