Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2911 trasach i z 612 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Niemcy

Niemcy to największy kraj w Europie Środkowej, oferujący wiele atrakcji od supernowoczesnych miast do pięknych południowych regionów u pogranicza Alp. Najbardziej popularne porty to Kilonia, Rostock i Travemunde. Możesz się z nich dostać do Szwecji, Danii, Finlandii, Litwy, Łotwy i Norwegii.

Co można zobaczyć i robić w Niemczech?

W Berlinie wybierz się na spacer do ikonicznej Bramy Brandenburskiej lub Checkpoint Charlie - przejście graniczne i muzeum dawnego Muru Berlińskiego. Bajkowy zamek Neuschwanstein w Alpach bawarskich należy do najpopularniejszych atrakcji w Europie. Ciekawych miejsc do zwiedzania w Niemczech można wyliczać bez końca, a wśród nich wiele znajduje się na liście UNESCO.

Niemcy bardzo często są krajem tranzytowym dla Polaków w drodze do Anglii lub Skandynawii.

Jak poruszać się po Niemczech?

Niemcy słynną z bardzo dobrych autostrad. Istnieje też gęsta sieć połączeń kolejowych i autobusowych. W Berlinie można poruszać się metrem.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom z Niemiec?

Niemieckie porty to doskonały punkt wypadowy do Szwecji, Norwegii i Danii. Port Sassnitz to alternatywna opcja dla Polaków podróżujących do Szwecji i można się stamtąd dostać również na wyspę Bornholm, podczas gdy Rostock jest miejscem skąd odchodzą promy do Rosji. Przeprawa promowa z Niemiec do Trelleborga trwa 4h, czyli o połowę krócej niż ze Świnoujścia.

Najkrótszym i najczęstszym rejsem (trasa ma długość tylko 19 kilometrów) jest połączenie promowe między Rødby (Lolland, Dania) a Puttgarden, małą wioskią na wyspie Fehmarn. Podróż trwa około 45 minut i co godzinę odchodzą dwa promy.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy do Niemiec z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe z/ do Niemiec. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • Finnlines
  • Uzyskaj cenę
 • TT Line
  • Uzyskaj cenę
 • Stena Line
  • Uzyskaj cenę
 • Scandlines
  • Uzyskaj cenę
Zobacz wszystkich armatorów

Niemcy - Trasy i Porty