Niestety, Ronne - Sassnitz usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ronne - Sassnitz

Serwis Ronne - Sassnitz byl operowany przez BornholmerFærgen & Scandlines.

Ronne - Sassnitz trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Bornholm i Niemcy. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Ronne Sassnitz

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Sassnitz to samochod + 2 pasażerów.

Ronne - Przewodnik

Ronne położony na wyspie Bornholm, znanej również jako "Perła Bałtyku". Wyspa jest oficjalnie częścią Danii, mimo że jest bliżej Szwecji, Polski i Niemiec, a łączy kultury całego regionu Morza Bałtyckiego. Znany ze swoich ultra-cienkich piaszczystych plaż i pięknych krajobrazów, Ronne to idealne miejsce na relaks i spokój. Starsze części miasta przyciągają turystów, szczególnie interesujące są ulice Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, dawniej domy kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), kościół St Nicolas, szkoła jazdy Smedegards w południowej części miasta lub latarnia morska z 1880. Większość miasta można obejść pieszo lub wypożyczyć rower na cały dzień do zwiedzania całej wyspy.


Ronne jest połączony z Danią, Szwecją, Polską i Niemcami trasami promowymi do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujścia. Połączenie do Ystad obsługuje bardzo szybki katamaran, który jest synchronizowany z linią kolejową Ystad - Kopenhaga.

Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz jest największym miastem na Wyspie Ruga na Bałtyku. Sassnitz, jest magnesem dla turystów i wczasowiczów, którzy lubią oglądać luksusowe jachty, statki, promy pasażerskie i wycieczkowce. Ściana portu rozciąga się prawie 1,5 km do morza, a stara część miasta znajduje się w północno wschodniej części portu. Tuż obok portu, w pobliżu opuszczonego terminalu promowego, jest muzeum U-boot wyposażony, może dziwnie, brytyjski podwodne HMS Otus, który został uratowany z złomowisko w Portsmouth i holowany.Wyspa ma ponad 40 muzeów - obejmujących wszystko od lokalnej historii do archeologii podwodnej. Istnieje również wiele zabytków, kościołów, pałaców i rezydencji, w tym groby i kurhany z historycznej przeszłości oraz Pałac Ralswiek i Granitz myśliwski z 19 wieku.

W wyniku jego dobrych połączeń i bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.