Niestety, Ronne - Sassnitz usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Ronne - Sassnitz

Serwis Ronne - Sassnitz byl operowany przez BornholmerFærgen & Scandlines.

Ronne - Sassnitz trasa nie jest juz aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezposrednich polaczen promowych pomiedzy Bornholm i Niemcy. Prosze przejrzec nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyc czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linkow na tej stronie, aby uzyskac dodatkowe informacje.

Mozesz takze zarezerwowac bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Średnia cena promu Ronne Sassnitz

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Ronne Sassnitz to samochod + 2 pasazerów.

Ronne Przewodnik

Ronne to miasto położone na duńskiej wyspie Bornholm na Bałtyku. Jest to dość mała wyspa o wymiarach około 29 km kw. z około 11500 mieszkańców. Miasto dziś jest popularnym celem turystycznym w większości turystów pochodzących z Danii, Niemiec, Szwecji i Polski, z motywem zobaczenia brukowanych uliczek, muzeów i domów z muru pruskiego. Dwie ulice szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były budynkami handlowymi kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kościół, szkoła jazdy Smedegårds w południowej części miasta, i latarnia morska, który została zbudowana w 1880 roku.

Ronne jest połączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje również katamaran wysokiej prędkości do Ystad, który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad a Kopenhaga.

Sassnitz Przewodnik

Wyspa Rugia wystaje do Bałtyku, a jego największym miastem, Sassnitz, jest magnesem dla turystów i wczasowiczów, którzy lubią stale zmieniających oczu luksusowych jachtów, statków, promów pasażerskich i statków wycieczkowych.Ściana portu rozciąga się prawie 1,5 km do morza, a stara część miasta znajduje się w północny wschodniej części portu. Tuż obok portu, w pobliżu opuszczonej terminalu promowym, jest muzeum U-boot wyposażony, może dziwnie, brytyjski podwodne HMS Otus, który został uratowany z złomowisko w Portsmouth i holowany nie.Wyspa ma numer zadziwiającą muzeów - w sumie ponad 40 - obejmujący wszystko od lokalnej historii do archeologii podwodnej. Istnieje również wiele zabytków, kościołów, pałaców i rezydencji, w tym groby i kurhany z historycznej przeszłości wyspy, a Pałac Ralswiek i Granitz myśliwski z 19 wieku.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.