Zarezerwuj Sassnitz Prom

Sassnitz port w Niemcy polaczy Was z Trelleborg w Szwecja z wyborem do 14 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Sassnitz do Trelleborg trwa od 4 godziny i polaczenie operowane jest przez Stena Line.

Sassnitz Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Sassnitz Alternatywny Prom

Sassnitz Obsluga Promu

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz
  • Uzyskaj cenę

Sassnitz Przewodnik

Sassnitz to małe miasteczko położone na północno-wschodnim wybrzeżu Niemiec na Półwyspie Jasmund. Port w Sassnitz do doskonały punkt wypadowy do Trelleborga w Szwecji oraz do Ronne na duńskiej wyspie Bornholm.

Co można zobaczyć i zrobić w Sassnitz?

Szczycąc się populacją liczącą niespełna 10 000 osób, Sassnitz emanuje spokojną atmosferą, idealną do spędzenia kilku bezstresowych dni. Nie ma wiele do zrobienia w nadmorskim miasteczku, oprócz wędrowania po malowniczych krajobrazach i wypicia filiżanki kawy w uroczych kawiarniach. Miastu może brakować atrakcji, ale ten, który może się pochwalić, jest imponujący. Park Narodowy Jasmund Königsstuhl to mekka zapierających dech w piersiach widoków ze wspaniałego zbocza góry, na której znajduje się mnóstwo trudnych szlaków pieszych i niekończących się zielonych liści. Udaj się tam, gdy słońce zachwyca hipnotyzującym zdjęciem, aby stać się obiektem zazdrości swoich przyjaciół.

Park narodowy może zająć wiele atrakcji, ale Muzeum U-Bootów jest warte odwiedzenia dla każdego, kto ma skłonność do morskiej historii. Muzeum prezentuje statki, okręty podwodne i życie morskie, które zostały zauważone wokół portu; dodatkową atrakcją jest zwiedzanie łodzi podwodnej, zapewniając autentyczne podwodne doświadczenia.

Jak poruszać się po Sassnitz?

Sassnitz zapewnia połączenia autobusowe, chociaż miasto można objeść pieszo bez problemu.

Jak dostac sie do Sassnitz portu promowego

 • Sassnitz adres portu

  Fährhafen Sassnitz, 18546 Sassnitz

 • Sassnitz Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Sassnitz przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Sassnitz Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!