Dlaczego korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2621 trasach i z 709 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Bornholm

Bornholm to duńska wyspa na Bałtyku, położona na zachód od Danii, na północ od Szwecji, i na południe od Niemiec i Polski.

Na wyspie znajdują się wspaniałe formacje skalne przechodzące na północy w magiczne lasy i na południu w piaszczyste plaże.

Promy na Bornholm kursują przez cały rok, z Danii, Szwecji i Niemiec, a stamtąd dopływają do portu w Rønne, który jest także największym miastem wyspy.

Bornholm od dawna jest znany wśród samych Duńczyków jako idealne miejsce do wypoczynku. Obecnie na wyspę przybywają również turyści z innych krajów, na których czekają wspaniałe restauracje, przepiękne plaże i wioski rybackie z czerwonymi dachami.

Wyspa oferuje przepiękne widoki. Na wschodzie wyspy znajdziesz „paradisbakkern” (rajskie wzgórza): możesz wędrować przez to wzgórze licznymi ścieżkami i podziwiać typowy duński krajobraz. Znajdziesz tam również jeden z najstarszych budynków w Danii, stary żelazny port położony w Gamleborg. Na zachodnim wybrzeżu natomiast możesz udać się do Helligdomskipperne (Skalnego Sanktuarium), a później kontynuować wycieczkę drogą nadbrzeżną obok spektakularnych formacji skalnych przez dziekie, naturalne lasy oraz najwyższy wodospad w Danii.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi armatorzy

  • BornholmerFærgen
    • Uzyskaj cenę
  • TT Line
    • Uzyskaj cenę

Trasy i Porty w Bornholm