Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 2860 trasach i z 686 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2.5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1.2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Bornholm

Bornholm to duńska wyspa na Bałtyku, położona na wschód od Danii i na północ od Polski. Bornholm zwany "perłą Bałtyku" od dawna jest znany wśród samych Duńczyków jako idealne miejsce do wypoczynku. Obecnie na wyspę przybywają również turyści z innych krajów, na których czekają wspaniałe restauracje, przepiękne plaże i wioski rybackie z czerwonymi dachami.

Co można zobaczyć i robić na Bornholmie?

Na wyspie znajdują się wspaniałe formacje skalne przechodzące na północy w magiczne lasy i na południu w piaszczyste plaże. Wyspa oferuje przepiękne widoki. Na wschodzie wyspy znajdziesz „paradisbakkern” (rajskie wzgórza): możesz wędrować przez to wzgórze licznymi ścieżkami i podziwiać typowy duński krajobraz. Znajdziesz tam również jeden z najstarszych budynków w Danii, stary żelazny port położony w Gamleborg. Na zachodnim wybrzeżu natomiast możesz udać się do Helligdomskipperne (Skalnego Sanktuarium), a później kontynuować wycieczkę drogą nadbrzeżną obok spektakularnych formacji skalnych przez dzikie, naturalne lasy oraz najwyższy wodospad w Danii.

Jak poruszać się po Bornholmie?

Bornholm najlepiej zwiedzać na rowerze. Jest tutaj bardzo gęsta sieć tras rowerowych. Alternatywnie można skorzystać z autobusu lub poruszać się własnym autem.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Bornholm?

Promy na Bornholm kursują przez cały rok z Danii, Szwecji, Polski i Niemiec do portu w Rønne, który jest także największym miastem wyspy. W Polsce promy do Ronne kursują z Świnoujścia.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Bornholm z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Bornholm. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

 • TT Line
  • Uzyskaj cenę

Bornholm opinie

 • "Dobry rejs"

  Punktualny,czysto,miła obsługa

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Wszystko było ok :)"

  Wszystko przebiegło w przyjemne atmoswerze i jasno i za dobrą cenę.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "super firma"

  drogie spanie i jedzenie ale wszystko poza tym super

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "wycieczka"

  Polecam podruzowałem z TT LINE już wczesniej i za kazdym razem jestem w 100 % zadowolony napewno jeszcze nie raz skozystam

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Bornholm - Trasy i Porty