COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Promy do Bornholm

Bornholm to duńska wyspa na Bałtyku, położona na wschód od Danii i na północ od Polski. Bornholm zwany "perłą Bałtyku" od dawna jest znany wśród samych Duńczyków jako idealne miejsce do wypoczynku. Obecnie na wyspę przybywają również turyści z innych krajów, na których czekają wspaniałe restauracje, przepiękne plaże i wioski rybackie z czerwonymi dachami.

Co można zobaczyć i robić na Bornholmie?

Na wyspie znajdują się wspaniałe formacje skalne przechodzące na północy w magiczne lasy i na południu w piaszczyste plaże. Wyspa oferuje przepiękne widoki. Na wschodzie wyspy znajdziesz „paradisbakkern” (rajskie wzgórza): możesz wędrować przez to wzgórze licznymi ścieżkami i podziwiać typowy duński krajobraz. Znajdziesz tam również jeden z najstarszych budynków w Danii, stary żelazny port położony w Gamleborg. Na zachodnim wybrzeżu natomiast możesz udać się do Helligdomskipperne (Skalnego Sanktuarium), a później kontynuować wycieczkę drogą nadbrzeżną obok spektakularnych formacji skalnych przez dzikie, naturalne lasy oraz najwyższy wodospad w Danii.

Jak poruszać się po Bornholmie?

Bornholm najlepiej zwiedzać na rowerze. Jest tutaj bardzo gęsta sieć tras rowerowych. Alternatywnie można skorzystać z autobusu lub poruszać się własnym autem.

Kiedy najlepiej kupić bilet na prom na Bornholm?

Promy na Bornholm kursują przez cały rok z Danii, Szwecji, Polski i Niemiec do portu w Rønne, który jest także największym miastem wyspy. W Polsce promy do Ronne kursują z Świnoujścia.

Direct Ferries zaleca kupić bilet promowy na Bornholm z wyprzedzeniem od planowanej daty przeprawy, aby zapewnić sobie miejsce na promie i zaoszczędzić. Na niniejszej stronie znajdziesz trasy promowe na Bornholm. Kliknij na trasę promową, aby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć graf z średnimi cenami promów w każdym miesiącu w roku.

Najpopularniejsi przewoźnicy promowi

  • 1 Przeprawy Tygodniowo 5 godz
  • Uzyskaj cenę
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 6 godz
  • Uzyskaj cenę

Bornholm opinie

 • "Warto"

  Bardzo pozytywne zaskoczenie jeśli chodzi o obsługę i ogólnie klimat rejsu. Zdecydowanie polecam rejsy z Polferries.

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  Właśnie wróciłam z wycieczki zorganizowanej przez Polferries. Jestem bardzo zadowolona. Prom przyjazny dla rodzin z dziećmi, jedzenie super, przede wszystkim super opieka nad uczestnikami wycieczki, Pozdrawiam w tym miejscu Panią Krystynę. Polecam :-)

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super wycieczka do Sztokholmu!"

  Spędziliśmy fantastyczny rejs do Sztokholmu, wraz ze zwiedzaniem. Pozdrawiamy P.Małgosię i dziękujemy i jej, i całej załodze promu za stworzenie przemiłej atmosfery w czasie rejsu! Jedzonko super, ale przede wszystkim organizacja-wszystko zapięte na przysłowiowy ,,ostatni guzik"!

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Gdzie jest nasz ulubiony barman Sebastian ?"

  Pływam waszym promem już od pewnego czasu...dawniej w Night Clubie stał barman o imieniu Sebastian. Dlaczego go już nie ma ? Tylko on potrafił robić najlepsze drinki zabawiał nas przy barze a ponadto rzucał przy nas butelkami, shakerami i czymkolwiek się tylko dało. Zawsze dobierał świetną muzykę i czas nam tak szybko mijał aż nie chciało nam się opuszczać waszego promu. Nie wiem co się z nim dzieje ale niech wróci bo Night Club nie jest już taki sam. Cała obsługa zasługuje na 5 gwiazdek ale jemu dajemy 10 profesjonalista i barman jakich mało jeszcze nigdy nie widziałem że barman robi drinka którego przed chwilą wymyślił, GENIUSZ ! Niech Sebastian do was wróci ! Pozdrawiam Damian i koledzy.

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Na pokładzie promów

Dowiedz się, jak to jest na pokładzie promów przed podróżą.

Przewodniki, filmy i recenzje statków

Bornholm - Trasy i Porty