Szwecja

Jak zarezerwowac promy z Szwecja na Bornholm

Obecnie jest jedna trasa dzialajaca pomiedzy Szwecja i Bornholm operowana przez 1 firma promowa - BornholmerFærgen. Ystad do Ronne polaczenie promowe operuje dziennie z planowanym czasem przeplyniecia od okolo 1 godzina 20 minuty.

Podczas gdy podjelismy sie wyjatkowa troska o zapewnienie prawidlowych informacji na tej stronie, jako ze czestotliwosc i czas trwania przeplyniec na wszystkich trasach moga sie roznic od czasu do czasu, chcielibysmy poradzic, ze mozesz uzyskac aktualne ceny na Szwecja Bornholm polaczenie miedzy Ystad i Ronne.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Bornholm

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Szwecja do Bornholm

o Szwecja:

Szwecja jest najwiekszym krajem w Polsnocnej Europie. Graniczy z z Norwegia na zachodzie i z Finlandia na wschodzie.

Kraj jest znany z pieknych krajobrazow. Stolica Szwecji jest Sztokholm szybko rozwijajace sie miasto, posiadajaca 14 wysp polaczonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na polnocy kraju znajdziesz krainy pokryte sniegiem, z pieknymi gorami,lasami I reniferami oraz hipnotyzujace Polnoncne Swiatla.

Szwecja jest dobrym miejscem wyplyniecia do innych miejsc w Skandynawii i polnocnej Europy.
Z wieloma portami na wybrzezu operujacymi liniami promowymi, podroz jest wygodna by zwiedzic wyspy kraju i sasiadujace kraje.

o Bornholm:

Bornholm to duńska wyspa w sercu Morza Bałtyckiego położona na zachód od Wysp Ertholmene, w pobliżu wybrzeży Szwecji i Polski.

Jest to najbardziej słoneczne miejsce w Danii wypełnione kolorami, gdzie czas płynie nieco wolniej, szczególnie popularne wśród artystów. Jest to wspaniała wyspa na wypoczynek bez względu na pore roku (2000 godzin słońca rocznie). Bornholm jest również wyjątkowy zarówno pod względem kultury i krajobrazu. To jedyne miejsce w kraju, gdzie można spacerować wzdłuż skalistych wybrzeży z białymi plażami; wyspa ma również silną tradycję sztuki i rzemiosła.

Ze względu na centralne położenie na Morzu Bałtyckim, na Bornholm można łatwo dostać się promem z okolicznych państw. Istnieje wiele tras do wyboru zarówno z kontynentu jak i z Niemiec i Szwecji, które są obsługiwane przez jedną z najstarszych firm promowych w Danii.