Niestety, Koge - Ronne usługa nie jest już dostępna.
...

Promy do Koge - Ronne

Serwis Koge - Ronne byl operowany przez BornholmerFærgen.

Koge - Ronne trasa nie jest już aktywna i obecnie nie ma alternatywnych, bezpośrednich polączeń promowych pomiędzy Dania i Bornholm. Prosze przejrzeć nasze trasy, porty, destynacje lub operatorow promowych, aby zobaczyć czy jest alternatywna opcja lub skorzystaj z linków na tej stronie, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Możesz także zarezerwować bilety na 1000 innych trasach z naszego pola wyszukiwania.

Koge - Przewodnik

Koge to miasto i port położony na wybrzeżu Koge Bugt (Zatoka Koge), około 40 km na południowy zachód od Kopenhagi. Historia miasta jest zachowana dla wszystkich, aby zobaczyć domy z muru pruskiego w centrum starego miasta. Koge ma wiele kulturowych doświadczeń dla wszystkich. Idź na zakupy w lokalnych sklepach specjalistycznych lub posłuchaj jazzu na podwórkach w lecie. Wybierz się na spacer w dobrze zachowanym starym centrum miasta, doświadczając mieszankę starych i nowych domów ciesząc sie atrakcyjnymi dzielnicami miasta i jego przytulną atmosferą. Ciekawe atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Koge Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Prom Koge zapewnia główne połączenia do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.

Ronne - Przewodnik

Ronne położony na wyspie Bornholm, znanej również jako "Perła Bałtyku". Wyspa jest oficjalnie częścią Danii, mimo że jest bliżej Szwecji, Polski i Niemiec, a łączy kultury całego regionu Morza Bałtyckiego. Znany ze swoich ultra-cienkich piaszczystych plaż i pięknych krajobrazów, Ronne to idealne miejsce na relaks i spokój. Starsze części miasta przyciągają turystów, szczególnie interesujące są ulice Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, dawniej domy kupców i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), kościół St Nicolas, szkoła jazdy Smedegards w południowej części miasta lub latarnia morska z 1880. Większość miasta można obejść pieszo lub wypożyczyć rower na cały dzień do zwiedzania całej wyspy.

Ronne jest połączony z Danią, Szwecją, Polską i Niemcami trasami promowymi do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujścia. Połączenie do Ystad obsługuje bardzo szybki katamaran, który jest synchronizowany z linią kolejową Ystad - Kopenhaga.