Koge do Ronne Prom

Koge Ronne polaczenie laczy Dania z Bornholm. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, BornholmerFærgen. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 5 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Koge Ronne zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Koge - Ronne Armatorzy Promowi

  • BornholmerFærgen
    • 7 Cotygodniowe Przeprawy 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Srednia cena Koge Ronne

Pokazane ceny reprezentuja srednia ceny zaplaconej w jedna strone przez naszych klientow. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Koge Ronne to samochod i 2 pasazerów.

Koge Przewodnik

Koge to miasto i port położony na wybrzeżu Koge Bugt (Zatoka Koge), około 40 km na południowy zachód od Kopenhagi. Historia miasta jest zachowana dla wszystkich, aby zobaczyć domy z muru pruskiego w centrum starego miasta. Koge ma wiele kulturowych doświadczeń dla wszystkich. Idź na zakupy w lokalnych sklepach specjalistycznych lub posłuchaj jazzu na podwórkach w lecie. Wybierz się na spacer w dobrze zachowanym starym centrum miasta, doświadczając mieszankę starych i nowych domów ciesząc sie atrakcyjnymi dzielnicami miasta i jego przytulną atmosferą. Ciekawe atrakcje miasta to Koge Kościół (Kościół św Mikołaja), Koge Mini Tower, Koge Galeria Sztuki i Koge Marina.

Prom Koge zapewnia główne połączenia do Ronne na Bornholmie. Port jest łatwo dostępny przez Kopenhagę i Rodby poprzez duński system szybkiej autostrady, a także zapewnia regularne połączenia autobusowe i postój taksówek w centrum miasta.

Ronne Przewodnik

Położony na wyspie Bornholm, znany również jako "Perła Bałtyku", Ronne jest oficjalnie częścią Danii Mimo że jest bliżej do Szwecji, Polsce i Niemczech, a łączy kultury całego regionu Morza Bałtyckiego. Znany ze swoich ultra-cienkich piaszczystych plaż i pięknych krajobrazów, Ronne to idealne miejsce na relaks i cieszyć się wolniej spokój. Starsze części miasta przyciągają turystów następnych dziesięcioleciach. Dwie ulice Szczególnie interesujące są Laksegade i Storegade, które zawierają wiele zabytkowych domów, które kiedyś były domy kupców i budynków handlowych i szlachty. Ważniejsze atrakcje to Muzeum Bornholmu, Muzeum Obrony (Forsvarsmuseet), St Nicolas Kosciol, szkoła jazdy Smedegards w południowej części miasta i na latarnię morską, który został zbudowany w 1880. Większość miasta jest w odległości krótkiego spaceru, ale Anche goście mogą wypożyczyć rower na cały dzień do zwiedzania całej wyspy.

Ronne jest podłączony do reszty Danii i ze światem zewnętrznym poprzez usługi promowe do Koge, Ystad, Sassnitz i Świnoujściu. Istnieje wysokie prędkości łącza katamaran anche do Ystad który łączy się z bezpośrednim połączeniem kolejowym pomiędzy Ystad i Kopenhagii.