Trelleborg do Rostock Prom

Trelleborg Rostock trasa promowa laczy Szwecja z Niemcy i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Stena Line obsluguje do 5 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny gdy TT Line serwis operuje do 5 razy dziennie trwajacym od 6 godz.

To daje 10 przeplyniecia dzien na trasie Trelleborg Rostock pomiedzy Szwecja i Niemcy. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Trelleborg do Rostock Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Trelleborg - Rostock Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 5 Przeprawy Dziennie 6 godz
    • Uzyskaj cenę
  • TT Line
    • 5 Przeprawy Dziennie 6 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Trelleborg Rostock

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Rostock to samochod + 2 pasazerów.

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasow, kiedy zostal przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Dunczycy wzieli miasto z powrotem, i pozostawało pod Duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczely żeglowac do portu w 1897 roku, z trasa do Travemunde ustanowiona w 1962 roku. Promy przewoza zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówk,i przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Rostock Przewodnik

Niemieckie miasto Rostock jest najwiekszym miastem w polnocnym niemieckim stanie Mecklenburg-Vorpommern. Miasto jest okolo 12 km od Morza Baltyckiego, przy rzece Warnow River. Miasto jest gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetow. Zalozony w 1419, Uniwersytet Rostock jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Niemczech, i jednym z najstarszych na swiecie. Miasto jest rowniez domem dla rocznych Hanse Sail festiwalu, podczas korego wiele duzych statkow muzealnych wyplywa na morze. Festiwal przyciaga okolo 1.5 miliona ludzi kazdego roku. Jest rowniez festiwal jazzowy Ostsee-Jazz.

Port Rostock jest najwiekszym portem w Niemczech, i jednym z najwazniejszych w Europie. Promy z portu odplywaja do Gedser i Trelleborga.