Prom Trelleborg do Rostock

Trasa promowa Trelleborg Rostock łączy Szwecja z Niemcy i jest obecnie obsługiwana przez 2 przewoźników.

Porównaj teraz i wyszukaj najlepszą ofertę dla twojej podróży.

Przewoźnicy Promowi - Trelleborg - Rostock

Średnia cena promu Trelleborg Rostock

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Rostock to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Trelleborg - Rostock

 • "podróz"

  często korzystam z tej linii,polecam

  Opinia anonimowa płynął na trasie Trelleborg Rostock z TT Line na statku Tom Sawyer

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia bardzo dobra"

  Dziękuje za przyjemny rejs.

  Grzegorz płynął na trasie Trelleborg Rostock z Stena Line na statku Mecklenburg Vorpommern

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "mila podroz"

  punktualnosc i mila obsluga

  Lucjan płynął na trasie Trelleborg Rostock z TT Line

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "moja opinia jest ok"

  bardzo dobra obsluga , sprawnie i szybko zaladowane samochody, polecam:

  Wiesław płynął na trasie Trelleborg Rostock z TT Line na statku Huckleberry Finn

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasów, kiedy został przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Duńczycy wzięli miasto z powrotem, i pozostawało pod duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczęły przypływać do portu w 1897 roku, dzięki trasie do Travemunde ustanowionej w 1962 roku. Promy przewoźą zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówki. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Rostock - Przewodnik

Niemieckie miasto Rostock jest najwiekszym miastem w polnocnym niemieckim stanie Mecklenburg-Vorpommern. Miasto jest okolo 12 km od Morza Baltyckiego, przy rzece Warnow River. Miasto jest gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetow. Zalozony w 1419, Uniwersytet Rostock jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Niemczech, i jednym z najstarszych na swiecie. Miasto jest rowniez domem dla rocznych Hanse Sail festiwalu, podczas korego wiele duzych statkow muzealnych wyplywa na morze. Festiwal przyciaga okolo 1.5 miliona ludzi kazdego roku. Jest rowniez festiwal jazzowy Ostsee-Jazz.

Port Rostock jest najwiekszym portem w Niemczech, i jednym z najwazniejszych w Europie. Promy z portu odplywaja do Gedser i Trelleborga.