Prom Trelleborg do Sassnitz

Trelleborg Sassnitz polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Sassnitz zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Trelleborg - Sassnitz

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Trelleborg Sassnitz

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Sassnitz to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Trelleborg - Sassnitz

 • "opinia"

  podroz promem ok , sklep powinien miec troszke lapsza oferte nie tylko alkohol ,

  Mariusz płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "polecam "

  wszystko ok -polecam!!!!

  Marcin płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  bylo wszystko oki,podobalo mi sie.

  Dariusz płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż"

  Jestem zadowolony ze spsobu zamawiania biletu na prom, komfortu podróży oraz obsługi.

  Stanislaw płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasów, kiedy został przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Duńczycy wzięli miasto z powrotem, i pozostawało pod duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczęły przypływać do portu w 1897 roku, dzięki trasie do Travemunde ustanowionej w 1962 roku. Promy przewoźą zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówki. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz jest największym miastem na Wyspie Ruga na Bałtyku. Sassnitz, jest magnesem dla turystów i wczasowiczów, którzy lubią oglądać luksusowe jachty, statki, promy pasażerskie i wycieczkowce. Ściana portu rozciąga się prawie 1,5 km do morza, a stara część miasta znajduje się w północno wschodniej części portu. Tuż obok portu, w pobliżu opuszczonego terminalu promowego, jest muzeum U-boot wyposażony, może dziwnie, brytyjski podwodne HMS Otus, który został uratowany z złomowisko w Portsmouth i holowany.Wyspa ma ponad 40 muzeów - obejmujących wszystko od lokalnej historii do archeologii podwodnej. Istnieje również wiele zabytków, kościołów, pałaców i rezydencji, w tym groby i kurhany z historycznej przeszłości oraz Pałac Ralswiek i Granitz myśliwski z 19 wieku.

W wyniku jego dobrych połączeń i bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.