Trelleborg do Sassnitz Prom

Trelleborg Sassnitz polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 14 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 4 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Sassnitz zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Trelleborg do Sassnitz Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Trelleborg - Sassnitz Armatorzy Promowi

 • Stena Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Trelleborg Sassnitz

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Sassnitz to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Trelleborg - Sassnitz Prom

 • "opinia"

  podroz promem ok , sklep powinien miec troszke lapsza oferte nie tylko alkohol ,

  Mariusz płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "polecam "

  wszystko ok -polecam!!!!

  Marcin płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  bylo wszystko oki,podobalo mi sie.

  Dariusz płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podróż"

  Jestem zadowolony ze spsobu zamawiania biletu na prom, komfortu podróży oraz obsługi.

  Stanislaw płynął na trasie Trelleborg Sassnitz z Stena Line na statku Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasow, kiedy zostal przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Dunczycy wzieli miasto z powrotem, i pozostawało pod Duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczely żeglowac do portu w 1897 roku, z trasa do Travemunde ustanowiona w 1962 roku. Promy przewoza zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówk,i przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Sassnitz Przewodnik

Wyspa Rugia wystaje do Bałtyku, a jego największym miastem, Sassnitz, jest magnesem dla turystów i wczasowiczów, którzy lubią stale zmieniających oczu luksusowych jachtów, statków, promów pasażerskich i statków wycieczkowych.Ściana portu rozciąga się prawie 1,5 km do morza, a stara część miasta znajduje się w północny wschodniej części portu. Tuż obok portu, w pobliżu opuszczonej terminalu promowym, jest muzeum U-boot wyposażony, może dziwnie, brytyjski podwodne HMS Otus, który został uratowany z złomowisko w Portsmouth i holowany nie.Wyspa ma numer zadziwiającą muzeów - w sumie ponad 40 - obejmujący wszystko od lokalnej historii do archeologii podwodnej. Istnieje również wiele zabytków, kościołów, pałaców i rezydencji, w tym groby i kurhany z historycznej przeszłości wyspy, a Pałac Ralswiek i Granitz myśliwski z 19 wieku.

W wyniku jego dobrych połączeń z zapleczem i jego bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.