COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trelleborg - Sassnitz jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Przewoźnicy Promowi - Trelleborg - Sassnitz

Opinie na temat Prom Trelleborg - Sassnitz

 • "opinia"

  bylo wszystko oki,podobalo mi sie.

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "opinia"

  podroz promem ok , sklep powinien miec troszke lapsza oferte nie tylko alkohol ,

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "polecam "

  wszystko ok -polecam!!!!

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Piękna podróż."

  Krótka podróż więc trudno odnieść się do wszystkich usług. Jestem gastronomem więc te usługi mnie najbardziej interesują. Bufet śniadaniowy REWELACJA!!!!! Obsługa SUPER!!! ,,Niewidzialni" nie nachalni ale czułam się zaopiekowana.:) Jestem lodowym łasuchem i puste pojemniki haha mnie rozczarowały, ale dzięki temu trochę mniej przytyłam w czasie podróży!!! :)

  'Sassnitz' travelled on Sassnitz

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Trelleborg do Sassnitz

Zdobadz najlepsze okazje na przeprawach prmowych pomiedzy Szwecja i Niemcy na polaczeniu Trelleborg do Sassnitz z Direct Ferries i porownaj alternatywne dostepne polaczenia.

Korzystając z naszej Wyszukiwarka możesz sprawdzić ceny, dostępność oraz kupić bilet na prom z Trelleborg do Sassnitz lub porównać to połączenie lub port z innymi dostępnymi opcjami.

Kalkulacja oraz rezerwacja biletu promowego do Niemiec nigdy nie była łatwiejsza. Jedyne co musisz zrobić to wybrać trasę Trelleborg do Sassnitz z menu po lewej stronie, podać liczbę pasażerów i kliknij dalej!

Trelleborg - Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasów, kiedy został przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Duńczycy wzięli miasto z powrotem, i pozostawało pod duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczęły przypływać do portu w 1897 roku, dzięki trasie do Travemunde ustanowionej w 1962 roku. Promy przewoźą zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówki. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.


Sassnitz - Przewodnik

Sassnitz jest największym miastem na Wyspie Ruga na Bałtyku. Sassnitz, jest magnesem dla turystów i wczasowiczów, którzy lubią oglądać luksusowe jachty, statki, promy pasażerskie i wycieczkowce. Ściana portu rozciąga się prawie 1,5 km do morza, a stara część miasta znajduje się w północno wschodniej części portu. Tuż obok portu, w pobliżu opuszczonego terminalu promowego, jest muzeum U-boot wyposażony, może dziwnie, brytyjski podwodne HMS Otus, który został uratowany z złomowisko w Portsmouth i holowany.Wyspa ma ponad 40 muzeów - obejmujących wszystko od lokalnej historii do archeologii podwodnej. Istnieje również wiele zabytków, kościołów, pałaców i rezydencji, w tym groby i kurhany z historycznej przeszłości oraz Pałac Ralswiek i Granitz myśliwski z 19 wieku.

W wyniku jego dobrych połączeń i bliskość geograficzną do Skandynawii, Rosji i krajach bałtyckich, Port Sassnitz jest ważnym ośrodkiem międzynarodowego ruchu pasażerskiego i towarowego.