Malmo do Travemunde Prom

Malmo Travemunde polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 19 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Malmo Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Malmo do Travemunde Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Malmo - Travemunde Armatorzy Promowi

  • Finnlines
    • 19 przeprawy w tygodniu 8 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Malmo Travemunde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Malmo Travemunde to samochod + 2 pasazerów.

Malmo Przewodnik

Szwedzkie miasto Malmö jest stolicą Skåne County. Miasto zostało przekształcone od budowy mostu Oresund, który jest koleja dwu-torowa i drogowa przez cieśninę Oresund pomiędzy Scania, w południowej Szwecji i Danii. MIasto zostalo odbudowane, a bizensowe budynki zaowocowaly I rozwinley sie. Pomimo ostatnich rozbudowan, miasto zachowało swója mała i przyjazną atmosferę i ma duży wybór atrakcji kulturalnych, w tym nowej Moderna Muzeum Malmö, która jest w opuszczonej elektrowni i wykazuje współczesne, międzynarodowe dzieła sztuki. Istnieje również duży wybór znakomitych restauracji, kawiarni i barów w mieście.

Położony w zamku Malmöhus są Muzeum Malmö Art, Muzeum Miejskie, Muzeum Historii Naturalnej i Nauki i Muzeum Morskie. Jest to idealny dla użytkowników, którzy planują odwiedzić je wszystkie w jeden dzień. Innym miejscem w Malmo, warto odwiedzić Malmö Konsthall, która znana jest ze swojej funkcji i estetyki oraz wykorzystanie światła i przestrzeni w jego galerii.

Promy z portu w Malmö odplywa do Travemunde w Niemczech.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość słynie z licznych budowli gotyckich, a także jej smaczne marcepanu. Jest to chyba najbardziej znana z kultowego 15-wiecznej bramy Holstentor, który szczyci się prawdziwy wygląd bajki, z dwoma cylindrycznymi wieżami. Za Lubeck Holstentor, miasto średniowiecznego uroku czeka na odwiedzających, gdzie będą odkrywać wiele zabytkowych budynków, tak wiele w tym, że Lubeka został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO od połowy 1980 roku. Wiele z najlepszych zwiedzanie w Lubece leży w obrębie Starego Miasta, znany po prostu jako "Altstadt '.Część miasta otoczona jest rzeką Trave, w odległości krótkiego spaceru od zarówno dworzec kolejowy (Hauptbahnhof) i dworca autobusowego. W pobliżu, ogromny prom leży nad Morzem Bałtyckim, w dzielnicy Travemünde, gdzie znajduje się również kilka miłych piaszczyste beachfronts i prawdziwą atmosferę nadmorskiej turystyki. Około Lubeki i jego wielu placu znajdziesz szereg historycznych atrakcji turystycznych i znanych zabytków. Szczególnie interesujące jest 13-wieczny ratusz (Rathaus), pięknyDom (Katedra w Lubece), wspaniały pałacowy architektura Rantzau Castle (Schloss Rantzau) i Geist Szpital Heiligen, najstarszy szpital w Niemczech sięga 1227.