Prom Malmo do Travemunde

Malmo Travemunde polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 19 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Malmo Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Malmo - Travemunde

  • Finnlines
    • 19 przeprawy w tygodniu 8 godz 45 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Malmo Travemunde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Malmo Travemunde to samochod + 2 pasażerów.

Malmo - Przewodnik

Malmö jest stolicą regionu Sknaia w Szwecji. Miasto zostało przekształcone od budowy mostu Oresund, który oferuje przejazd przez cieśninę Oresund pomiędzy Skania, w południowej Szwecji i Danią. Pomimo ostatnich rozbudowań, miasto zachowało swoją przyjazną atmosferę i ma duży wybór atrakcji kulturalnych. Wsród nich nowe muzeum sztuki współczesnej - Moderna Museet Malmö, które jest w opuszczonej elektrowni i eksponuje współczesne, międzynarodowe dzieła sztuki. Malmo oferuje również duży wybór znakomitych restauracji, kawiarni i barów.

W zamku Malmöhus mieści się Muzeum Malmö Art, Muzeum Miejskie, Muzeum Historii Naturalnej i Nauki oraz Muzeum Morskie. Innym miejscem w Malmo, które warto odwiedzić to galeria Malmö Konsthall, znana jest ze swojej funkcji i estetyki oraz wykorzystania efektu światła i przestrzeni.

Z portu w Malmö odpływają promy do Travemunde w Niemczech.

Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość, słynąca z licznych budowli gotyckich, a także smacznego marcepanu. Lubeka znana jest z ikonicznej i bajkowej 15-wiecznej bramy Holstentor. Średniowieczne zabytki miasta w tym ratusz czy katedra zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wiele z nich mieści się w obrębie starówki "Altstadt '. Część miasta otoczona jest rzeką Trave. Port nad Bałtykiem znajduje się w dzielnicy Travemünde, która oferuje dla zwiedzających piękne piaszczyste plaże.