COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Malmo - Travemunde jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Przewoźnicy Promowi - Malmo - Travemunde

  • 20 Sailings Weekly 8 hr 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Malmo - Travemunde

 • "Polecam ☺️👍"

  Bardo ladne i czyste kabiny .

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Malmo do Travemunde

Malmo Travemunde polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 20 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Malmo Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Malmo - Przewodnik

Malmö jest stolicą regionu Sknaia w Szwecji. Miasto zostało przekształcone od budowy mostu Oresund, który oferuje przejazd przez cieśninę Oresund pomiędzy Skania, w południowej Szwecji i Danią. Pomimo ostatnich rozbudowań, miasto zachowało swoją przyjazną atmosferę i ma duży wybór atrakcji kulturalnych. Wsród nich nowe muzeum sztuki współczesnej - Moderna Museet Malmö, które jest w opuszczonej elektrowni i eksponuje współczesne, międzynarodowe dzieła sztuki. Malmo oferuje również duży wybór znakomitych restauracji, kawiarni i barów.

W zamku Malmöhus mieści się Muzeum Malmö Art, Muzeum Miejskie, Muzeum Historii Naturalnej i Nauki oraz Muzeum Morskie. Innym miejscem w Malmo, które warto odwiedzić to galeria Malmö Konsthall, znana jest ze swojej funkcji i estetyki oraz wykorzystania efektu światła i przestrzeni.

Z portu w Malmö odpływają promy do Travemunde w Niemczech.


Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość, słynąca z licznych budowli gotyckich, a także smacznego marcepanu. Lubeka znana jest z ikonicznej i bajkowej 15-wiecznej bramy Holstentor. Średniowieczne zabytki miasta w tym ratusz czy katedra zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wiele z nich mieści się w obrębie starówki "Altstadt '. Część miasta otoczona jest rzeką Trave. Port nad Bałtykiem znajduje się w dzielnicy Travemünde, która oferuje dla zwiedzających piękne piaszczyste plaże.