Karlskrona do Gdynia Prom

Karlskrona Gdynia polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Karlskrona Gdynia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Karlskrona do Gdynia Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Polski.

Karlskrona - Gdynia Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 3 Przeprawy Dziennie 10 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Karlskrona Gdynia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Karlskrona Gdynia to samochod + 2 pasazerów.

Karlskrona Przewodnik

Karlskrona to Szwedzkie miasto, znane jako jedyne barokowe miasto, jest rowniez jedyna siedziba pozostalej bazy morskiej i jest siedzibą szwedzkiej Straży Wybrzeża. Miasto jest rozprzestrzenione na 30 malych wysepek, I znajduje sie we wschodniej czesci archipelago Blekinge. Wyspel Stumholmen kiedys byla posiadloscia Szwedzkiej PIechoty Morskiej, ale teraz jest to museum Narodowej Piechoty Morskiej (Marinmuseum).

Dzien przed przesileniem latenim (Midsummer), jest bardzo waznym dniem w Karlskronie, gdzie miasto jest gospodarzem wielkiej zabawy/targu, ktora zazwyczaj przyciaga tysiace turystow. Targ ten nazywa sie Lovmarknaden I jest bardzo popularny dla mieszkancow. Miasto ma rowiez najwiekszy plac glowny w calej Skandynawii.

Kazdego roku w poznym lipcu/wczesnym sierpniu, popularny festiwal The Sail ma miejsce w porcie miasta. Jest to czas I miejsce gdzie rodziny spotykaja sie aby spedzic czas razem oraz popatrzec na lodzie w porcie.

Port w Karlskronie ma szereg uslug. Port zapewnia parking na dluzsze postoje, oraz z latwym dostepem dla osob niepelnosprawnych.

Gdynia Przewodnik

Gdynia, położony na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, co przekłada się na jego wygląd i atmosferę. Jego tętniące życiem centrum i port są odwiedzane głównie latem, ze względu na swoje położenie na morzu i długie, piaszczyste plaże. Przez cały rok, to odgrywa rolę jednego z głównych portów morskich w Polsce i na głównych obszarach przemysłu stoczniowego. Oprócz Stoczni Gdynia jest prężnym ośrodkiem działalności, chluby stan najbogatszych polskich miast. Bliskość dwóch innych miast, Gdańska i Sopotu, które razem tworzą aglomerację, przyczynia się do rozwoju działalności gospodarczej. Jeśli chodzi o zwiedzanie to dotyczy, Gdynia jest szczególnie odpowiedni do wielbicieli 1920 i 1930 architektury, jak można trudno znaleźć cokolwiek starszy tam. T on wspaniałe atrakcje miasta są dwa muzea statków, fregata Dar Pomorza (Prezent Pomorza) oraz niszczyciel Błyskawica (Błyskawica), a Muzeum Oceanograficzne i Akwarium umożliwić odwiedzającym pogłębić swoją wiedzę na morze.