COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Karlskrona - Gdynia jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Polski.

Przewoźnicy Promowi - Karlskrona - Gdynia

  • 3 Sailings Daily 9 hr 30 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Karlskrona - Gdynia

 • "Szybko i wygodnie"

  Punktualnie, wygodna kabina (premium), dobra kolacja. Sprawna informacja w trakcie rejsu. Polecam!

  'Stena Vision' travelled on Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Warto było. "

  Bardzo miła obsługa, dość czysto smaczne posiłki. Polecam.

  'Stena Vision' travelled on Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Bardzo dobry"

  Bardzo dobra Polecam

  'Stena Spirit' travelled on Stena Spirit

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Najlepsza linia promowa"

  Bardzo dobra linia promowa. NAJLEPSZA !!!

  'Stena Vision' travelled on Stena Vision

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Karlskrona do Gdynia

Karlskrona Gdynia polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Karlskrona Gdynia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Karlskrona - Przewodnik

Karlskrona to jedyne barokowe miasto w Szwecji, jest również jedyną siedzibą pozostałej bazy morskiej i siedzibą szwedzkiej Straży Wybrzeża. Miasto jest rozprzestrzenione na 30 małych wysepkach we wschodniej części archipelagu Blekinge. Wyspę Stumholmen kiedyś była posiadłością Szwedzkiej Piechoty Morskiej, ale teraz jest to Muzeum Narodowej Piechoty Morskiej (Marinmuseum).

Dzień przed przesileniem letnim (Midsummer), jest bardzo ważnym dniem w Karlskronie. Miasto jest wtedy gospodarzem wielkiej zabawy/targu, która zazwyczaj przyciąga tysiące turystów. Targ ten nazywa się Lovmarknaden i jest bardzo popularny wśród mieszkańców. Miasto ma również największy rynek w całej Skandynawii.

Każdego roku w późnym lipcu/wczesnym sierpniu w porcie ma miejsce popularny festiwal The Sail. Jest to czas, kiedy rodziny spotykają się, aby spędzić czas razem oraz popatrzeć na łodzie w porcie.

Port w Karlskronie ma szereg usług. Port zapewnia parking na dłuższe postoje oraz jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.


Gdynia - Przewodnik

Gdynia jest jednym z najmłodszych miast w Polsce, co przekłada się na jego wygląd i atmosferę. Jego tętniące życiem centrum i port są odwiedzane głównie latem ze względu na swoje położenie nad morzem i długie, piaszczyste plaże. Gdynia odgrywa rolę jednego z głównych portów morskich w Polsce i przoduje w przemyśle stoczniowym. Razem z Sopotem i Gdańskiem tworzą aglomeracje zwaną Trójmiastem. Do głównych atrakcji miasta nalezą dwa muzea statki: Dar Pomorza oraz niszczyciel Błyskawica. Warto odwiedzić tu także Muzeum Oceanograficzne i Akwarium.