Zarezerwuj Prom do Gdynia

Port Gdynia w Polska oferuje 21 przepłynięć promowych w tygodniu do Karlskrona w Szwecja. Przeprawa promowa Gdynia do Karlskrona z Stena Line trwa od 10 godziny 16 minuty.

Gdynia Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Gdynia - Prom alternatywny

Gdynia - Rozkłady

 • Stena Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 10 godz 16 min
  • Uzyskaj cenę

Gdynia - Przewodnik

Gdynia to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem).

Na terenie miasta ma swoją siedzibę m.in. Centrum Kultury, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej ściśle współpracujący z miastem. Najmłodszym budynkiem jest Muzeum Miasta Gdyni.

Od 1986 r. w Gdyni odbywa się Gdynia Film Festival (od 2010 r. w maju, wcześniejsze edycje miały miejsce we wrześniu). Podczas festiwalu w Teatrze Muzycznym wyświetlane są filmy fabularne produkcji polskiej, a najlepszym z nich przyznawane są Złote Lwy.

W Gdyni organizuje się festiwale, które są adresowane do ludzi w różnej kategorii wiekowej. Miasto jest gospodarzem Heineken Open'er Festival, jednego z największych corocznie organizowanych festiwali w Europie. Występują na nim twórcy muzyki elektronicznej, rocka oraz hip-hopu.

Jak dostać się do portu w Gdynia?

 • Gdynia - adres portu

  Publiczny Terminal Promowy, ul. Polska 4, 81-339 Gdynia

 • Gdynia - Noclegi

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Gdynia przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Gdynia - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!