Zarezerwuj Gdynia Prom

Gdynia port w Polska polaczy Was z Karlskrona w Szwecja z wyborem do 21 przeplyniec promowych w tygodniu. Dluglosc polaczenia Gdynia do Karlskrona trwa od 9 godziny 31 minuty i polaczenie operowane jest przez Stena Line.

Gdynia Mapa Portu

Kliknij aby zobaczyć mapę

Gdynia Alternatywny Prom

Gdynia Obsluga Promu

 • Stena Line
  • 3 Przeprawy Dziennie 9 godz 31 min
  • Uzyskaj cenę

Gdynia Przewodnik

Gdynia to miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, w województwie pomorskim, położone nad Morzem Bałtyckim, na Pobrzeżu Gdańskim i Pojezierzu Wschodniopomorskim. Wchodzi w skład Trójmiasta (wraz z Gdańskiem i Sopotem).

Na terenie miasta ma swoją siedzibę m.in. Centrum Kultury, Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza, Miejska Biblioteka Publiczna oraz Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej ściśle współpracujący z miastem. Najmłodszym budynkiem jest Muzeum Miasta Gdyni.

Od 1986 r. w Gdyni odbywa się Gdynia Film Festival (od 2010 r. w maju, wcześniejsze edycje miały miejsce we wrześniu). Podczas festiwalu w Teatrze Muzycznym wyświetlane są filmy fabularne produkcji polskiej, a najlepszym z nich przyznawane są Złote Lwy.

W Gdyni organizuje się festiwale, które są adresowane do ludzi w różnej kategorii wiekowej. Miasto jest gospodarzem Heineken Open'er Festival, jednego z największych corocznie organizowanych festiwali w Europie. Występują na nim twórcy muzyki elektronicznej, rocka oraz hip-hopu.

Jak dostac sie do Gdynia portu promowego

 • Gdynia adres portu

  Eugeniusza Kwiatkowskiego 60, 81156 Gdynia

 • Gdynia Zakwaterowanie

  Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Gdynia przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą Gdynia Zakwaterowanie strona na najlepszymi cenami, z największych wyborem noclegów online!