Nynashamn do Gdansk Prom

Nynashamn Gdansk polaczenie laczy Szwecja z Polska. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Polferries. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 19 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Nynashamn Gdansk zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Nynashamn do Gdansk Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Polski.

Nynashamn - Gdansk Armatorzy Promowi

  • Polferries
    • 7 przeprawy w tygodniu 19 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Nynashamn Gdansk

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nynashamn Gdansk to samochod + 2 pasazerów.

Nynashamn Przewodnik

Nynashamn to miasto i port położone w województwie sztokholmskim w Szwecji. Miasto jest około 60 km na południe od Sztokholmu i jest znany jako jedno z miejsc, z którego odpływają promy na wyspę Gotlandia. Miasto jest popularnym miejscem na wakacje Szwedów w miesiącach letnich. W miesiącach letnich, port jest pełen łodzi wszelkich rozmiarów, i jest zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Istnieje wiele restauracji i butików w mieście gdzie sprzedaje sie dużo lokalnie wykonanych produktow. Biblioteka i kinowo jest centralnie położony, jak i ograniczona liczba sklepów, które zaspokoja głównie mieszkańcow. Na początku 20 wieku, Nynäshamn stał się również znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostały zamknięte przed końcem I wojny światowej.

Z portu odpływają promy na Gotlandie i do Gdańska w Polsce.

Gdansk Przewodnik

Położony na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, Gdańsk jest stolicą województwa pomorskiego w Polsce. Wraz z dwoma innymi miastami, Sopotu i Gdyni, tworzy aglomerację zwaną Trójmiastem o łącznej populacji 750.000 (sama ma 456.000 mieszkańców Gdańska). Choć Gdynia służy głównie jako port i Sopotu jako nadmorskiego kurortu, Gdańsk jest popularny wśród turystów z jego tysiącletniej historii i imponującą architekturą. Jego Stare Miasto przyciąga prawie tyle osób, ile że w Krakowie czy Warszawie. W przeszłości miasto cieszy się dużą autonomią, która wraz ze swoim udziałem w Lidze Hanzeatyckiej, doprowadziła do wielkiego dobrobytu. Podczas jej Złotego Wieku, obrót Gdańsku był większy niż w londyńskiej dzielnicy East India Company. Później w historii okresy gdańskiego były skomplikowane, a czasami nawet dramatyczna. Obecnie kapitał ten morski Polsce jest ważnym ośrodkiem kulturalnym i akademickim.Gospodarka rozwija się szybko i przeprowadzka do nowych dziedzin: tradycyjna wysyłka i handel bursztynem jest połączone przez przemysł petrochemiczny, elektronicznych i telekomunikacyjnych.

Ferries między Gdańskiem a Nynäshamn, na południe od Sztokholmu, w Szwecji, w czasie przejścia na około 18 godzin.