Trelleborg do Travemunde Prom

Trelleborg Travemunde polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Trelleborg Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Trelleborg do Travemunde Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.

Trelleborg - Travemunde Armatorzy Promowi

  • TT Line
    • 3 Przeprawy Dziennie 8 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Trelleborg Travemunde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Trelleborg Travemunde to samochod + 2 pasazerów.

Trelleborg Przewodnik

Trelleborg to miasto położone w powiecie Skanii w południowej Szwecji. Początki miasta sięgają czasow, kiedy zostal przedstawiony jako prezent ślubny szwedzkiego księcia Waldemara z rodziny królewskiej w 1257. Dunczycy wzieli miasto z powrotem, i pozostawało pod Duńskim panowaniem aż do 1658. Trelleborg stał się miastem przemysłowym na koniec 19 wieku i to industrializacja odegrała ważną rolę w rozwoju miasta. Miasto jest popularne wśród turystów ze Szwecji i Niemiec, głównie ze względu na promy do Rostock, Sassnitz i Lübeck-Travemünde w Niemczech. Promy zaczely żeglowac do portu w 1897 roku, z trasa do Travemunde ustanowiona w 1962 roku. Promy przewoza zarówno pasażerów na wycieczki, samochody z rodzinami i ciężkie ciężarówk,i przez Europę. W 1917 roku, Lenin przyjechał promem z Sassnitz do Trelleborga w drodze z emigracji do Rosji, aby doprowadzić do rewolucji.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość słynie z licznych budowli gotyckich, a także jej smaczne marcepanu. Jest to chyba najbardziej znana z kultowego 15-wiecznej bramy Holstentor, który szczyci się prawdziwy wygląd bajki, z dwoma cylindrycznymi wieżami. Za Lubeck Holstentor, miasto średniowiecznego uroku czeka na odwiedzających, gdzie będą odkrywać wiele zabytkowych budynków, tak wiele w tym, że Lubeka został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO od połowy 1980 roku. Wiele z najlepszych zwiedzanie w Lubece leży w obrębie Starego Miasta, znany po prostu jako "Altstadt '.Część miasta otoczona jest rzeką Trave, w odległości krótkiego spaceru od zarówno dworzec kolejowy (Hauptbahnhof) i dworca autobusowego. W pobliżu, ogromny prom leży nad Morzem Bałtyckim, w dzielnicy Travemünde, gdzie znajduje się również kilka miłych piaszczyste beachfronts i prawdziwą atmosferę nadmorskiej turystyki. Około Lubeki i jego wielu placu znajdziesz szereg historycznych atrakcji turystycznych i znanych zabytków. Szczególnie interesujące jest 13-wieczny ratusz (Rathaus), pięknyDom (Katedra w Lubece), wspaniały pałacowy architektura Rantzau Castle (Schloss Rantzau) i Geist Szpital Heiligen, najstarszy szpital w Niemczech sięga 1227.