Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Rostock?

  • Rostock - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Rostock przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Rostock - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Rostock - Rozkłady

Rostock - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Rostock?

Podobnie jak kilka niemieckich miast, Rostock został zdziesiątkowany architektonicznie podczas II wojny światowej i nigdy nie doszedł do siebie. Względny napływ turystyki poprawił nieco estetykę miasta, kładąc nacisk na wprowadzenie kilku parków, które wprowadzają kolor i witalność do środowiska. Plaża Warnemunde zawsze była popularnym miejscem dla turystów i mieszkańców, zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy wspaniała pogoda zachęca plażowiczów do notorycznie zimnego Morza Bałtyckiego. Linia brzegowa jest prawdopodobnie najpiękniejszym obszarem należącym do Rostoku. Konieczne trzeba przejść się po plaży Warenmunde. Restauracje, sklepy i kawiarnie skupione nad wodą, emanują uroczą i przyjazną atmosferą.

Jak poruszać się po Rostock?

Rostock posiada dobre połączenia komunikacyjne: tramwaje i autobusy zapewniają transport publiczny, a drogi są idealne do zwiedzania miasta samochodem.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.