COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Gedser - Rostock jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Dania do Niemiec.

Przewoźnicy Promowi - Gedser - Rostock

  • 8 Sailings Daily 1 hour 45 min
  • Get price

Opinie na temat Prom Gedser - Rostock

 • "Zła opinia"

  Ciężko przebudować podróż.nie opłaca się budować bo zawsze jest miejsce a za budowanie biorą pieniadze

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Polecam"

  Wszystko zgodnie z planem. Polecam

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Podroz"

  Miły,szybki rejs.

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "ocena rejsu"

  wszystko w porządku

  '' travelled on

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Prom Gedser do Rostock

Gedser Rostock polaczenie laczy Dania z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Scandlines. Polaczenie odbywa sie do 56 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gedser Rostock zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Gedser - Przewodnik

Gedser to miasto położone na południowym krańcu duńskiej wyspy Falster w Guldborgsund Gminy w regionie Sjælland. Jest to najdalej wysuniete na południe miasto w Danii i liczy 764 mieszkancow. Miasto jest ważnym miastem portowym, który jest położony nad Morzem Bałtyckim. Gedser było pierwszym miejsce wylądowania wojska niemieckigoe w czasie okupacji Danii, 9 kwietnia 1940 roku. Liczba samochodów opancerzonych i żołnierzy piechoty ukryły sie w promie z Rostocku i przybily do portu, gdy tylko statek zadokowal.

Falster to wyspa w południowo-wschodniej Danii, na Morzu Bałtyckim i jest częścią regionu Sjælland (County Zelandii) i jest podawany przez Guldborgsund gminy. Falster to najdalej wysuniety na południe punktu Danii, Gedser Odde, w pobliżu Gedser.

Trasa operuje z Gedser do Rostock w Niemczech od 1995 roku i jest prowadzona przez Scandlines. Przeprawa trwa mniej więcej 1 godzinę i 45 minut.


Rostock - Przewodnik

Niemieckie miasto Rostock jest najwiekszym miastem w polnocnym niemieckim stanie Mecklenburg-Vorpommern. Miasto jest okolo 12 km od Morza Baltyckiego, przy rzece Warnow River. Miasto jest gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetow. Zalozony w 1419, Uniwersytet Rostock jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Niemczech, i jednym z najstarszych na swiecie. Miasto jest rowniez domem dla rocznych Hanse Sail festiwalu, podczas korego wiele duzych statkow muzealnych wyplywa na morze. Festiwal przyciaga okolo 1.5 miliona ludzi kazdego roku. Jest rowniez festiwal jazzowy Ostsee-Jazz.

Port Rostock jest najwiekszym portem w Niemczech, i jednym z najwazniejszych w Europie. Promy z portu odplywaja do Gedser i Trelleborga.