Prom Gedser do Rostock

Gedser Rostock polaczenie laczy Dania z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Scandlines. Polaczenie odbywa sie do 10 razy dzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Gedser Rostock zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Gedser - Rostock

 • Scandlines
  • 10 Przeprawy Dziennie 1 godz 45 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Gedser Rostock

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Gedser Rostock to samochod + 2 pasażerów.

Opinie na temat Prom Gedser - Rostock

 • "Polecam!"

  Szybko u wygodnie. Na promie czas bardzo szybko płynie.

  Opinia anonimowa płynął na trasie Gedser Rostock z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Super 😊"

  100% POLECAM 😊😉

  Leszek płynął na trasie Gedser Rostock z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Recenzja"

  Było puktualnie i do celu.

  Krzysztof płynął na trasie Gedser Rostock z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "nice ferries"

  very good and chip traveling with nice personel

  Marcin płynął na trasie Gedser Rostock z Scandlines

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Gedser - Przewodnik

Gedser to miasto położone na południowym krańcu duńskiej wyspy Falster w Guldborgsund Gminy w regionie Sjælland. Jest to najdalej wysuniete na południe miasto w Danii i liczy 764 mieszkancow. Miasto jest ważnym miastem portowym, który jest położony nad Morzem Bałtyckim. Gedser było pierwszym miejsce wylądowania wojska niemieckigoe w czasie okupacji Danii, 9 kwietnia 1940 roku. Liczba samochodów opancerzonych i żołnierzy piechoty ukryły sie w promie z Rostocku i przybily do portu, gdy tylko statek zadokowal.

Falster to wyspa w południowo-wschodniej Danii, na Morzu Bałtyckim i jest częścią regionu Sjælland (County Zelandii) i jest podawany przez Guldborgsund gminy. Falster to najdalej wysuniety na południe punktu Danii, Gedser Odde, w pobliżu Gedser.

Trasa operuje z Gedser do Rostock w Niemczech od 1995 roku i jest prowadzona przez Scandlines. Przeprawa trwa mniej więcej 1 godzinę i 45 minut.

Rostock - Przewodnik

Niemieckie miasto Rostock jest najwiekszym miastem w polnocnym niemieckim stanie Mecklenburg-Vorpommern. Miasto jest okolo 12 km od Morza Baltyckiego, przy rzece Warnow River. Miasto jest gospodarzem jednego z najstarszych uniwersytetow. Zalozony w 1419, Uniwersytet Rostock jest trzecim najstarszym uniwersytetem w Niemczech, i jednym z najstarszych na swiecie. Miasto jest rowniez domem dla rocznych Hanse Sail festiwalu, podczas korego wiele duzych statkow muzealnych wyplywa na morze. Festiwal przyciaga okolo 1.5 miliona ludzi kazdego roku. Jest rowniez festiwal jazzowy Ostsee-Jazz.

Port Rostock jest najwiekszym portem w Niemczech, i jednym z najwazniejszych w Europie. Promy z portu odplywaja do Gedser i Trelleborga.