Klaipeda
Kilonia
Promy do Niemcy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Klaipeda Kilonia

Klaipeda Kilonia polaczenie laczy Litwa z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Klaipeda Kilonia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Litwa do Niemiec.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Klaipeda do Kilonia?

Czas przeprawy promowej z Klaipeda do Kilonia wynosi około 20h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Klaipeda do Kilonia i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Klaipeda do Kilonia?

Cena promu z Klaipeda do Kilonia może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Klaipeda do Kilonia wynosi 373 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Klaipeda a Kilonia?

Jest 1 operator promowy dla Klaipeda do Kilonia i jest to
  • DFDS Seaways

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Klaipeda do Kilonia?

Zarezerwuj promy z Klaipeda do Kilonia poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Klaipeda do Kilonia?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Klaipeda do Kilonia z
  • DFDS Seaways

Czy można zabrać samochód na prom z Klaipeda do Kilonia?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Klaipeda do Kilonia z
  • DFDS Seaways

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Klaipeda do Kilonia?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • DFDS Seaways

Jak daleko jest Kilonia od Klaipeda?

Odległość pomiędzy Klaipeda a Kilonia wynosi około 665 mil morskich.

Klaipeda - Przewodnik

Klaipeda to miasto na Litwie, położone u ujścia rzeki Dane w miejscu, gdzie wpada do Morza Bałtyckiego i jest trzecim co do wielkości miastem na Litwie.Miasto ma bogata i zróżnicowana przeszłość będąc pod panowaniem Prus Książęcych, Cesarstwa Niemieckiego i Socjalistycznej Republiki Radzieckiej w różnych punktach w swojej historii. dziedzictwo tego miasta uczynił to ciekawe miejsce do zwiedzenia, z jego najważniejszymi atrakcjami położonych centrum miasta. Niektóre starsze budynki w mieście mają malowniczą konstrukcję muru pruskiego, podobną do tej w Niemczech, Francji, Anglii, Danii i południowej Szwecji.

Port miasta jest przede wszystkim wolny od lodu i odgrywa bardzo ważną rolę w sieci transportowej przez Litwę w kraju połączeń lądowych, morskich i kolejowe szlaki ze wschodu na zachód. Jako i ma obsługi ruchu pasażerskiego, port jest przeznaczony także dla ładunków i obejmuje szereg firm przeładunkowych, remontu statków i placów budowy statku.

Prom w Kłajpedzie znajduje się w południowo-zachodniej części miasta i oferuje usługi przewozu pasażerów do Kilonii i Karlshamn.


Kilonia - Przewodnik

Niemieckie miasto Kilonia znajduje się w południowo-wschodniej części Półwyspu Jutlandzkiego i leży nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Miasto położone jest około 90 km na północ od Hamburga i jest jednym z głównych węzłów morskich w Niemczech. Kilonia jest jednym z tradycyjnych domów floty bałtyckiej niemieckiej marynarki wojennej, i nadal jest głównym centrum przemysłu stoczniowego. Kilonia jest również ważnym węzłem transportu morskiego, dzięki swojej lokalizacji na fiord Kiel (Kieler Förde) i najbardziej ruchliwa sztuczną drogą wodną na świecie, Kanał Kiloński (Nord-Ostsee-Kanal). Wiele promów pasażerskich do Szwecji, Norwegii, Rosji i innych krajach działają od miejskiego portu. Dziś, Kilonia port jest ważnym przystankiem dla statków wycieczkowców w drodze na Bałtyk.

Dla osób chcących zwiedzić miasto, Kiel posiada także wiele muzeów, w tym zoologiczne, geologiczne, historyczne, dzieł sztuki, przemysłowe i muzeów wojskowych. Godne uwagi jest Stadt- und Schifffahrtsmuseum Warleberger Hof (Miasto i Muzeum Morskie), które należy do stowarzyszenia Museen am Meer.


Klaipeda do Kilonia Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 10/06/2024 a 16.06.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
DFDS Lisco 21:30 18:00 20 godziny 30 minuty wt.
DFDS Lisco 22:00 18:30 20 godziny 30 minuty śr.
DFDS Lisco 22:30 19:00 20 godziny 30 minuty czw.
DFDS Lisco 23:00 19:30 20 godziny 30 minuty pt.
DFDS Lisco 23:30 20:00 20 godziny 30 minuty sob.
DFDS Lisco 23:59 20:30 20 godziny 31 minuty niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.