Liepaja do Travemunde Prom

Liepaja Travemunde polaczenie laczy Lotwa z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 26 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Liepaja Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Liepaja - Travemunde Armatorzy Promowi

  • Stena Line
    • 5 przeprawy w tygodniu 26 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Liepaja Travemunde

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Liepaja Travemunde to samochod + 2 pasazerów.

Liepaja Przewodnik

Położony w zachodniej części Łotwy, miasto Liepaja leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i jest znany jako "miasto na Łotwie, gdzie wiatr się rodzi". Jest to odniesienie do faktu, że miasto zawsze wydaje się podlegać praktycznie ciągłej morskiej bryzie. Miasto położone jest około 10 km od Rygi, 110 km od Kłajpedy, 115 km od Ventspils i 100 km od Saldus. Miasto posiada ugruntowane, dziedzictwa kulturowego artystycznego i sportowego, a w lato w mieście są częste festiwalach. Zwykle zaczyna się od "Lato dźwięku" beach party i festiwalu prędkości, "Rally Kurlandii", gdzie wiele tysięcy zwiedzających uczestniczy. Wydarzenia w mieście nie zatrzymują się w zimie, miasto jest gospodarzem wielu wystaw, koncertów i innych działań twórczych.

Z miejskiego portu promem można poplynac do Travemunde.

Travemunde Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość słynie z licznych budowli gotyckich, a także jej smaczne marcepanu. Jest to chyba najbardziej znana z kultowego 15-wiecznej bramy Holstentor, który szczyci się prawdziwy wygląd bajki, z dwoma cylindrycznymi wieżami. Za Lubeck Holstentor, miasto średniowiecznego uroku czeka na odwiedzających, gdzie będą odkrywać wiele zabytkowych budynków, tak wiele w tym, że Lubeka został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO od połowy 1980 roku. Wiele z najlepszych zwiedzanie w Lubece leży w obrębie Starego Miasta, znany po prostu jako "Altstadt '.Część miasta otoczona jest rzeką Trave, w odległości krótkiego spaceru od zarówno dworzec kolejowy (Hauptbahnhof) i dworca autobusowego. W pobliżu, ogromny prom leży nad Morzem Bałtyckim, w dzielnicy Travemünde, gdzie znajduje się również kilka miłych piaszczyste beachfronts i prawdziwą atmosferę nadmorskiej turystyki. Około Lubeki i jego wielu placu znajdziesz szereg historycznych atrakcji turystycznych i znanych zabytków. Szczególnie interesujące jest 13-wieczny ratusz (Rathaus), pięknyDom (Katedra w Lubece), wspaniały pałacowy architektura Rantzau Castle (Schloss Rantzau) i Geist Szpital Heiligen, najstarszy szpital w Niemczech sięga 1227.