COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Liepaja - Travemunde jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Lotwa do Niemiec.

Na pokładzie promów

Przewoźnicy Promowi - Liepaja - Travemunde

    • 5 Sailings Weekly 20 hr 30 min
    • Get price

Prom Liepaja do Travemunde

Liepaja Travemunde polaczenie laczy Lotwa z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Stena Line. Polaczenie odbywa sie do 5 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Liepaja Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Liepaja - Przewodnik

Położony w zachodniej części Łotwy, miasto Liepaja leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i jest znany jako "miasto na Łotwie, gdzie wiatr się rodzi". Jest to odniesienie do faktu, że miasto zawsze wydaje się podlegać praktycznie ciągłej morskiej bryzie. Miasto położone jest około 10 km od Rygi, 110 km od Kłajpedy, 115 km od Ventspils i 100 km od Saldus. Miasto posiada ugruntowane, dziedzictwa kulturowego artystycznego i sportowego, a w lato w mieście są częste festiwalach. Zwykle zaczyna się od "Lato dźwięku" beach party i festiwalu prędkości, "Rally Kurlandii", gdzie wiele tysięcy zwiedzających uczestniczy. Wydarzenia w mieście nie zatrzymują się w zimie, miasto jest gospodarzem wielu wystaw, koncertów i innych działań twórczych.

Z miejskiego portu promem można poplynac do Travemunde.


Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość, słynąca z licznych budowli gotyckich, a także smacznego marcepanu. Lubeka znana jest z ikonicznej i bajkowej 15-wiecznej bramy Holstentor. Średniowieczne zabytki miasta w tym ratusz czy katedra zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wiele z nich mieści się w obrębie starówki "Altstadt '. Część miasta otoczona jest rzeką Trave. Port nad Bałtykiem znajduje się w dzielnicy Travemünde, która oferuje dla zwiedzających piękne piaszczyste plaże.