Oslo do Kilonia Prom

Oslo Kilonia polaczenie laczy Norwegia z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Color Line. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 20 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Oslo Kilonia zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Oslo - Kilonia Armatorzy Promowi

  • Color Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 20 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Oslo Kilonia

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Oslo Kilonia to samochod + 2 pasazerów.

Oslo Przewodnik

Oslo jest stolicą Norwegii, która zajmuje łuk ziemi na północnym końcu Oslofjord, który jest prawie podzielona w połowie przez półwysep Nesodden naprzeciwko miasta na południe. Reszta miasta jest otoczona wzgórzami i górami z około 40 wysp położonych w granicach miasta. Oslo jest niewielkim miastem i jest łatwym do poruszania się, dzieki środkami transportu publicznego. Jest również możliwość wypożyczenia rowerów w całym centrum miasta. Oslo posiada duży i zróżnicowany szereg atrakcji kulturalnych, w tym kilka budynków zawierających grafikę z Edvarda Muncha i wielu innych artystów międzynarodowych, ale także kilka norweskich artystów. Norweski rząd niedawno zainwestował duże pieniądze w instalacje, obiekty kulturalne, budynki i festiwale na terenie miasta Oslo.

Duży port w Oslo łączy miasto do miejsc w Danii i Niemczech. Bary i restauracje znajdują się bardzo blisko budynku terminalu. Są codzienne usługi do Kopenhagi w Danii, z czasem przejścia z około 16 godzin, Kilonii w Niemczech, z czasem podrozy od około 19 godzin i 30 minut, Hirtshals w Danii (10 godzin) i Frederikshavn w Danii (8 godzin).

Kilonia Przewodnik

Niemieckie miasto Kiel znajduje się w południowo-wschodniej części Półwyspu Jutlandzkiego i leży nad brzegiem Morza Bałtyckiego. Miasto położone jest około 90 km na północ od Hamburga i jest jednym z głównych węzłów morskich w Niemczech. Kilonia jest jednym z tradycyjnych domów floty bałtyckiej niemieckiej marynarki wojennej, i nadal jest głównym centrum przemysłu stoczniowego. Kilonia jest również ważnym węzłem transportu morskiego, dzięki swojej lokalizacji na fiord Kiel (Kieler Förde) i najbardziej ruchliwa sztuczną drogą wodną na świecie, Kanał Kiloński (Nord-Ostsee-Kanal). Wiele promów pasażerskich do Szwecji, Norwegii, Rosji i innych krajach działają od miejskiego portu. Dziś, Kilonia port jest ważnym przystankiem na drodze do statków wycieczkowych zwiedzac Morze Bałtyckie.

Dla osób chcących zwiedzić miasto, Kiel posiada także wiele muzeów, w tym zoologiczne, geologicznych, historycznych, dzieł sztuki, przemysłowe i muzeów wojskowych. Godne uwagi jest Stadt- und Schifffahrtsmuseum Warleberger Hof (Miasto i Muzeum Morskie), która należy do stowarzyszenia Museen am Meer.