Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Oslo?

  • Oslo - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Oslo przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Oslo - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Oslo - Rozkłady

Oslo - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Oslo?

Tysiące ludzie przeprowadziło się do Oslo po odwiedzeniu tej uroczej stolicy. Dlaczego? Imponująca architektura, tętniące życiem wybrzeże i szereg fascynujących muzeów powodują, że Oslo jest jedną z najszybciej rozwijających się stolic na świecie. Jednakże to nie kultura i udogodnienia wyróżniają Oslo wśród innych głównych miast, ale otaczająca go przyroda. Znajdziemy tutaj wiele zielonych parków i inne tereny na popołudniowy spacer. Warto tutaj wspomnieć o Vigelandsparken, który przyciąga ponad tysiąc odwiedzających dziennie.

Jak poruszać się po Oslo?

Miasto ma bardzo dobrze rozwinięty system transportu publicznego. Turyści mają do wyboru: autobusy, pociągi, tramwaje i metro. Główne stacje/ przystanki to Oslo Central Station oraz Nationaltheateret.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.