Karlshamn
Travemunde
Promy do Niemcy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Karlshamn Travemunde

Karlshamn Travemunde polaczenie laczy Szwecja z Niemcy. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, TT Line. Polaczenie odbywa sie do 1 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 17 godziny 5 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Karlshamn Travemunde zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Niemiec.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Karlshamn do Travemunde?

  Czas przeprawy promowej z Karlshamn do Travemunde wynosi około 17h 05m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Karlshamn do Travemunde i sprawdzić dostępność.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Karlshamn a Travemunde?

  Jest 1 operator promowy dla Karlshamn do Travemunde i jest to
  • TT Line
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Karlshamn do Travemunde?

  Zarezerwuj promy z Karlshamn do Travemunde poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Karlshamn - Przewodnik

Karlshamn znajduje się w Blekinge, w Szwecji i leży na wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Miasto jest małe i urocze, z cichymi uliczkami z mnóstwem dobrze zachowanych budynków drewnianych, małych muzeów, galerii, sklepów i codziennym rynkiem na placu miasta. Odwiedzajacy mogą wybierać pomiędzy różnymi atrakcji wszystkie w zasiegu reki lub wybrać się na wycieczkę autobusem. Port jest jednym z głównych portów handlowych w Szwecji. Karlshamn otrzymał Royal Charter i prawa miejskie w 1664 roku, król Karol X Gustaw, zrealizowal strategiczną lokalizacje w pobliżu Morza Bałtyckiego. W 1666 miasto, które nazwał Karlshamn, czyli port Karla na cześć szwedzkiego króla.

Istnieją regularne połączenia promowe z Karlshamn do Kilonii w Niemczech, Kłajpedy na Litwie i St Petersburgu w Rosji.


Travemunde - Przewodnik

Niemieckie miasto Lubeka to szczególnie malownicza miejscowość, słynąca z licznych budowli gotyckich, a także smacznego marcepanu. Lubeka znana jest z ikonicznej i bajkowej 15-wiecznej bramy Holstentor. Średniowieczne zabytki miasta w tym ratusz czy katedra zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wiele z nich mieści się w obrębie starówki "Altstadt '. Część miasta otoczona jest rzeką Trave. Port nad Bałtykiem znajduje się w dzielnicy Travemünde, która oferuje dla zwiedzających piękne piaszczyste plaże.


Karlshamn do Travemunde Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 04/12/2023 a 10.12.2023.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
TT Line 08:25 01:00 16 godziny 35 minuty śr.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.