Szwecja

Jak zarezerwować promy z Szwecja do Niemiec

4 trasy łączą Szwecja i Niemcy oferując w sumie 88 przepraw w tygodniu. Stena Line oferuje 2 tras, Göteborg do Kilonia dziala 7 razy w tygodniu & Trelleborg do Rostock okolo 3 razy dziennie. TT Line oferuje 2 tras, Trelleborg do Rostock dziala 3 razy dziennie & Trelleborg do Travemunde okolo 3 razy dziennie. Finnlines oferuje 1 trasa, Malmo do Travemunde oferuje 18 razy w tygodniu.

Czas i częstotliwość przeprawy promowej na trasie z Szwecja do Niemiec zmienia się sezonowo, dlatego zalecamy sprawdzanie informacji o rozkładach na bieżąco na stronach Direct Ferries.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Niemcy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Szwecja do Niemcy

Szwecja - przewodnik:

Szwecja jest największym krajem w Europie Północnej. Graniczy z Norwegią na zachodzie i z Finlandią na wschodzie.

Kraj jest znany z pięknych krajobrazów. Stolica Szwecji - Sztokholm to szybko rozwijające się miasto, posiadające 14 wysp połączonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na północy kraju znajdziesz krainy pokryte śniegiem, z pięknymi górami, lasami i reniferami. Nie można też zapomnieć o spektakularnej Zorzy Polarnej.

Porty w Szwecji oferują liczne połączenia promowe, dzięki którym zwiedzisz sąsiadujące kraje nadbałtyckie w tym Polskę.

Niemcy - przewodnik:

Niemcy położone są w samym sercu Europy i rozciągają się od Bałtyku aż po Alpy Bawarskie.

Niemcy mają bardzo silna ekonomię w Europie. To nie tylko miejsce urodzenia Einsteina lub Beethovena, ale też lider wiodących marek samochodowych jak BMW lub Volkswagen. W krajobrazie dominują kręte rzeki, bajkowe zamki i góry. Berlin jako stolica Niemiec, znany jest ze Muru Berlińskiego oraz Bramy Brandeburskiej. Region Bawaria z kolei słynie z kiełbasek i festiwalu piwa Oktoberfest.


Wybrzeże Niemiec ma długość 2389 km i posiada wiele portów, które oferują regularne przeprawy promowe do Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.