Sweden

Porownaj promy z Szwecja do Niemcy

Szwecja oferuje liczne połączenia promowe do Niemcy. Promy obecnie łączą 4 Porty w Szwecja z 3 Porty w Niemcy.

Łącznie są [--[--X--] przeprawy promowe--] na 5 ferry routes, które są operowane przez 4 firmy promowe w tym Stena Line, TT Line, Finnlines i Hansa Destinations. Najkrótszy rejs trwa około 5 godzina 45 minuta (Rostock).

Zapoznaj się z całą listą połączeń z Szwecja do Niemcy, na naszej stronie poniżej lub skorzystaj z wyszukiwarki powyżej.

Mapa połączeń promowych z Szwecja do Niemcy

Kliknij aby zobaczyć mapę

Promy z Szwecja do Niemcy

Szwecja - przewodnik:

Szwecja jest największym krajem w Europie Północnej. Graniczy z Norwegią na zachodzie i z Finlandią na wschodzie.

Kraj jest znany z pięknych krajobrazów. Stolica Szwecji - Sztokholm to szybko rozwijające się miasto, posiadające 14 wysp połączonych 57 mostami, gdzie jest miastem mody i zabytkowych dzielnic.

Na północy kraju znajdziesz krainy pokryte śniegiem, z pięknymi górami, lasami i reniferami. Nie można też zapomnieć o spektakularnej Zorzy Polarnej.

Porty w Szwecji oferują liczne połączenia promowe, dzięki którym zwiedzisz sąsiadujące kraje nadbałtyckie w tym Polskę.

Niemcy - przewodnik:

Niemcy położone są w samym sercu Europy i rozciągają się od Bałtyku aż po Alpy Bawarskie.

Niemcy mają bardzo silna ekonomię w Europie. To nie tylko miejsce urodzenia Einsteina lub Beethovena, ale też lider wiodących marek samochodowych jak BMW lub Volkswagen. W krajobrazie dominują kręte rzeki, bajkowe zamki i góry. Berlin jako stolica Niemiec, znany jest ze Muru Berlińskiego oraz Bramy Brandeburskiej. Region Bawaria z kolei słynie z kiełbasek i festiwalu piwa Oktoberfest.


Wybrzeże Niemiec ma długość 2389 km i posiada wiele portów, które oferują regularne przeprawy promowe do Szwecji, Norwegii, Danii i Finlandii.