Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Tallinn?

  • Tallinn - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Tallinn przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Tallinn - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Tallinn - Rozkłady

Tallinn - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić w Talinnie?

Unosząc się wzdłuż zachodnich miast, myślących przyszłościowo, szanując jego fascynujące dziedzictwo, Tallinn łączy nowoczesne idee z autentycznymi tradycjami i wartościami. Historia religijna osadzona w DNA Tallina symbolizowana jest przez liczbę enigmatycznych kościołów i katedr, które dominują w centrum miasta; Toompea Hill oferuje wspaniały widok na niesamowitą architekturę - Kościół Oleviste i Muzeum Sztuki Kumu są szczególnymi atrakcjami. Muzeum jest spektakularne z zewnątrz, ale cudowna estetyka kontynuuje się w pomieszczeniach - niepowtarzalne projekty i obrazy są eksponowane w eleganckim wnętrzu.

Jak poruszać się po Talinnie?

Stare Miasto można stosunkowo łatwo przemierzać pieszo, chociaż istnieje również system autobusowy i tramwajowy, który umożliwia szybszy transport.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.