Turku do Sztokholm Prom

Turku Sztokholm trasa promowa laczy Finlandia z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 55 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 35 min.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Turku Sztokholm pomiedzy Finlandia i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Turku do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Finlandia do Szwecji.

Turku - Sztokholm Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 14 przeprawy w tygodniu 10 godz 55 min
    • Uzyskaj cenę
  • Viking Line
    • 14 przeprawy w tygodniu 10 godz 35 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Turku Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Turku Sztokholm to samochod + 2 pasazerów.

Turku Przewodnik

Turku to miasto położone na południowo-zachodnim wybrzeżu Finlandii i leży u ujścia rzeki Aura. Historia miasta sięga 13 wieku, co czyni go najstarszym miastem Finlandii i był w pewnym momencie najważniejszym centrum ludności w kraju. W latach 1809 i 1812 w Turku w Finlandii był stolica i największym miastem w Finlandii do końca 1840.

Chociaż Turku dziś nie ma tego samego poziomu o znaczeniu krajowym jak kiedyś, nadal jest stolicą regionu i ważną bazą dla handlu w Europie północnej. Miasto było miejscem wielu z najważniejszych wydarzeń w Finlandii i miał znaczący wpływ historii kraju. Turku otrzymał tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2011 roku wraz z estońskim miastem Tallin.

Ze względu na swoje położenie, Turku jest chlubnym portem handlowym i pasażerskim z ponad 3. milionami pasażerów podróżujących przez port każdego roku do Sztokholmu i Mariehamn.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.