Helsinki do Sztokholm Prom

Helsinki Sztokholm trasa promowa laczy Finlandia z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Viking Line 7 razy tydzien & St Peter Line posiada polaczenia do 2 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 16 przeplyniec tydzien na polaczeniu Helsinki Sztokholm pomiedzy Finlandia i Szwecja oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Helsinki do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Finlandia do Szwecji.

Helsinki - Sztokholm Armatorzy Promowi

 • Tallink Silja
  • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 7 przeprawy w tygodniu 16 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • St Peter Line
  • 2 przeprawy w tygodniu 26 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Helsinki Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Helsinki Sztokholm to samochod + 2 pasazerów.

Helsinki Przewodnik

Helsinki są stolicą Finlandii i znajduje się w regionie Uusimaa w południowej Finlandii, na brzegu Zatoki Fińskiej. Miasto jest około 80 km na północ od Talina w Estonii, 400 km na północny-wschód od Sztokholmu w Szwecji i 300 km na zachód od St Petersburga w Rosji. Miasto jest głównym centrum politycznym, finansowym, handlowym i kulturalnym w Finlandii i jest uważany za jednego z wazniejszych miast polnocnej Europy.

Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Helsinkach. Muzeum Narodowe w Finlandii, największe muzeum w Helsinkach, ma dużą kolekcję historycznych czasów prehistorycznych aż do dnia dzisiejszego. Muzeum mieści się w neomedievalnym zamku, który jest sam w sobie atrakcją turystyczną. Inne muzea w mieście to Muzeum Miasta Helsinki, fińska National Gallery i Muzeum Wzornictwa.

Port w Helsinkach jest największym portem w Finlandii oraz drugim co do wielkości w krajach skandynawskich. Istnieją trzy porty i 6 terminali pasażerskich, ktore obsluguja ponad dziewięć milionów pasażerów rocznie. Promy pływają codziennie do Sztokholmu w Szwecji, Travemünde w Niemczech i Tallinna w Estonii.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.