Prom Helsinki do Sztokholm

Trasa promowa Helsinki Sztokholm łączy Finlandia z Szwecja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Viking Line 7 razy tydzien & St Peter Line posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych tydzien na trasie Helsinki Sztokholm pomiędzy Finlandia i Szwecja.

Przewoźnicy Promowi - Helsinki - Sztokholm

 • Tallink Silja
  • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 7 przeprawy w tygodniu 16 godz 50 min
  • Uzyskaj cenę
 • St Peter Line
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 64 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Helsinki Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Helsinki Sztokholm to samochod + 2 pasażerów.

Helsinki - Przewodnik

Miasto Helsinki jest stolicą Finlandii i znajduje się w regionie Uusimaa na brzegu Zatoki Fińskiej. Miasto jest głównym centrum politycznym, finansowym, handlowym i kulturalnym w Finlandii i jest uważany za jednego z ważniejszych miast Europy Północnej.

Jest wiele rzeczy do zrobienia i zobaczenia w Helsinkach. Muzeum Narodowe w Finlandii, największe muzeum w Helsinkach, ma dużą kolekcję historycznych czasów prehistorycznych aż do dnia dzisiejszego. Inne muzea w mieście to Muzeum Miasta Helsinki, fińska National Gallery i Muzeum Wzornictwa.

Port w Helsinkach jest największym portem w Finlandii oraz drugim co do wielkości w krajach skandynawskich. Istnieją trzy porty i 6 terminali pasażerskich, które obsługują ponad dziewięć milionów pasażerów rocznie. Promy pływają codziennie do Sztokholmu w Szwecji, Travemünde w Niemczech i Tallinna w Estonii.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.