Naantali
Kapellskar
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Naantali Kapellskar

Naantali Kapellskar polaczenie laczy Finlandia z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Finnlines. Polaczenie odbywa sie do 13 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 8 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Naantali Kapellskar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Naantali do Kapellskar - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Finlandia do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Naantali do Kapellskar?

Czas przeprawy promowej z Naantali do Kapellskar wynosi około 8h 15m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Naantali do Kapellskar i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Naantali do Kapellskar?

Cena promu z Naantali do Kapellskar może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Naantali do Kapellskar wynosi 130 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Naantali a Kapellskar?

Jest 1 operator promowy dla Naantali do Kapellskar i jest to
  • Finnlines

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Naantali do Kapellskar?

Zarezerwuj promy z Naantali do Kapellskar poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Naantali do Kapellskar?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Naantali do Kapellskar z
  • Finnlines

Czy można zabrać samochód na prom z Naantali do Kapellskar?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Naantali do Kapellskar z
  • Finnlines

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Naantali do Kapellskar?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Finnlines

Jak daleko jest Kapellskar od Naantali?

Odległość pomiędzy Naantali a Kapellskar wynosi około 183 mil morskich.

Naantali - Przewodnik

Fińskie miasto Naantali znajduje się w południowo-zachodniej części kraju i jest chyba jednym z najważniejszych miejsc turystycznych w Finlandii. Bliskość miasta Turku, centrum administracyjnego regionu, archipelagu i mieszanka miejskiego i wiejskiego stylu, wszystko zostalo połączone w celu zwiększenia popularności wsrod turystow. Miasto charakteryzuje się wąskimi uliczkami starego miasta, pięknna kwiatowa wystwa w ogrodzie Kultatanta, domek letniskowy prezydenta oraz historia klasztoru. Świat Muminków na wyspie Kato to kolejna ciekawa i popularna atrakcja w mieście. Park tematyczny oparty jest na książkach napisanych przez Tove Jansson, a Dom Muminków o kolorze borówki jest najbardziej popularną atrakcją parku. Istnieje również międzynarodowy festiwal muzyczny organizowany co roku w czerwcu w Naantali i tradycyjny Karnawał Sleepyhead Day odbywa się kazdego lipca.

Promy samochodowe działają przez cały rok, do trzech razy dziennie pomiędzy Szwecją i Naantali. Usługi do iz Wyspy Alandzkich również dzialaja z jednym wyjazdem codziennie od poniedziałku do piątku.


Kapellskar - Przewodnik

Kapellskar to szwedzkim miasto położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i leży około 90 kilometrów na północ od Sztokholmu. Port ma ważną rolę do odegrania w zakresie transportu pasażerów i ładunków do Finlandii, Norwegii, Rosji i krajach bałtyckich.

Miasto jest w Norrtalje gminy, która jest gmina w województwie sztokholmskim w Środkowo-wschodnia Szwecja. Jego siedziba znajduje się w mieście Norrtalje. Jest to największy i najbardziej gmina w północnej Stockholm County i został stworzony w 1971 roku przez połączenia kilku byłych gmin.

Port ma bardzo krótkie trasy co czyni go bardzo atrakcyjnym dla szybkich rejsów i zmian do Finlandii, Estonii i Wysp Alandzkich i jest obsługiwany przez regularne połączenia promowe pasażerów do Mariehamn, Naantall i Paldiski. Odprawa kończy się na 1 godzinę przed odlotem.


Naantali do Kapellskar Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 22/07/2024 a 28.07.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Finnlines 10:15 18:45 8 godziny 30 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.
Finnlines 11:15 19:35 8 godziny 20 minuty wt., śr.
Finnlines 22:45 07:15 8 godziny 30 minuty wt., śr.
Finnlines 23:00 07:15 8 godziny 15 minuty pon., czw., pt., sob., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.