Langnas do Turku Prom

Langnas Turku trasa promowa laczy Wyspy Alandzkie z Finlandia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 4 godziny 5 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 4 godz 15 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Langnas Turku pomiedzy Wyspy Alandzkie i Finlandia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Langnas do Turku Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Alandzkie do Finlandii.

Langnas - Turku Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz 5 min
    • Uzyskaj cenę
  • Viking Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 4 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Langnas Turku

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Langnas Turku to samochod + 2 pasazerów.

Langnas Przewodnik

Fińskie miasto i port Langnas jest regionem Lumperland i znajduje się na wschodniej stronie Lumperland. Miasto jest siedzibą najstarszego kościoła w regionie. Kościół pod wezwaniem św Andrzeja, sięga 1720 roku. W 1960 roku nowy terminal promowy został zbudowany w miejscowości, która została zaprojektowana przez architekta Bengt Lundsten. W użytku byl między 1965 i 1975, terminal został zamknięty, a następnie całkowicie usunięty w roku 1993. W celu dostosowania się do dużych promów wycieczkowych, które działają na trasie Sztokholm do Turku, nowy terminal został wybudowany w 1999 roku. Terminal jest również używany jako alternatywa do portu Mariehamn na połączeniach, które maja mniejszy ruchu pasażerski do iz Aland.

Z portu Långnäs, mozna zabrac promy do Sztokholmu i Turku. Odprawa samochodowa w podróży na usługi otwiera sie na 30 minut przed odplynieciem do Sztokholmu i 1 godzinę przed odplynieciem do Turku.

Turku Przewodnik

Fińskie miasto Turku jest najstarszym miastem w Finlandii i faktycznie kiedyś stolicą fiński, choć teraz jest piątym co do wielkości miasto kraju. Mimo, że bardzo niewielu średniowiecznych atrakcji pozostają w Turku, miasto z powodzeniem udało się utrzymać silny charakter historyczny i różne eksponaty archeologiczne znajdują się w swoich muzeach. Latem Turku są szczególnie żywy i jest to doskonała okazja do odwiedzenia miasta, kiedy tłumy raczej naturalny gromadzą się wokół brzegów nad brzegiem rzeki (Aura), wielu łodzie zacumowane w samym sercu miasta, i tętniącego życiem portu przodu ,Centralny plac rynkowy Kauppatori jest również centrum aktywności w Turku i odgrywa ważną rolę w lokalnej turystyki i towarzyskich. Kilka zabytków w mieście są bardziej spektakularne i przyciągające wzrok, niż zamek w Turku samego, który szczyci się nie mniej niż dwie lochy i pochodzi z drugiej części 13 wieku. Równie słynna jest Katedra w Turku, który jest zaliczany do najbardziej znaczących kościołów Finlandii i zawiera wiele ciekawych kapliczek.