Sztokholm do Langnas Prom

Sztokholm Langnas trasa promowa laczy Szwecja z Wyspy Alandzkie i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 6 godziny 20 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 7 razy w tygodniu trwajacym od 6 godz 15 min.

To daje 14 przeplyniecia tydzien na trasie Sztokholm Langnas pomiedzy Szwecja i Wyspy Alandzkie. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Sztokholm do Langnas Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja na Wyspy Alandzkie.

Sztokholm - Langnas Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 20 min
    • Uzyskaj cenę
  • Viking Line
    • 7 przeprawy w tygodniu 6 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Langnas

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Langnas to samochod + 2 pasazerów.

Sztokholm Przewodnik

Sztokholm jest stolicą Szwecji i jest rozlozone na 14 wyspach, w południowo-wschodniej Szwecji i leży u ujścia jeziora Melar. Istnieje wiele instytucji kultury z siedzibą w Sztokholmie, a region w ogóle jest domem dla trzech szwedzkich zabytkow wpisanych na liste światowego dziedzictwa UNESCO. Są to Drottningholm Palace, Skogskyrkogården (Woodland Cemetery) i Birka. Sztokholm nazwany zostal także Europejska Stolica Kultury w roku 1998. Z ponad 100 muzeów, Sztokholm jest jednym z miast z największą liczbą muzeów na świecie. Nationalmuseum jest chyba najbardziej znanym i zawiera największą w kraju kolekcję sztuki. Ma około 16.000 obrazów i 30.000 obiektów rzemiosła artystycznego. Najstarsze egzemplarze datuja do 16 wieku i została rozszerzona z dziełami artystów, takich jak Antoine Watteau i Rembrandta.

Port w Sztokholmie jest główną bramą do Szwecji i dlatego jest ważnym portem dla obu ładunków i pasażerów podróżujących do iz Finlandii, Rosji i kraji bałtyckich. Port znajduje się blisko centrum miasta, gdzie wszystkie standardowe udogodnienia, których można oczekiwać, znajduja się w głównym mieście.

Langnas Przewodnik

Miasto Rybackie i ort z Langnas znajduje sie na wschodniej stronie Lumperland na wschodnim kontynencie Aland. Na poczatku 1960 roku, Silja Line zostal zbudowany terminal promowy w Långnäs, zaprojektowany przez architekta Bengt Lundsten.Terminal byl w uzyciu 1965-1975, a nastepnie zamkniety i usuniety w 1993 roku nowy terminal zostal wybudowany w 1999 roku, aby pomiescic duze promy wycieczkowe na trasie Sztokholm-Turku. Jest on stosowany jako alternatywa dla Mariehamn portu na polaczeniach z malym ruchem pasażerskim do Wysp Alandzkich.Kosciol Lumperland, ktory poswiecony jest św Andrzeja, to najstarszy zachowany drewniany koscioł w regionie i siega 1720.

Z miejskiego portu, promy odplywaja do Sztokholmu i Turku. Check in zaczyna sie na 30 minut przed wyplywem i 1 godzine przed wyplywem do Turku.