COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grisslehamn - Eckero jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja na Wyspy Alandzkie.

Przewoźnicy Promowi - Grisslehamn - Eckero

    • 18 Sailings Weekly 1 hour 45 min
    • Get price

Prom Grisslehamn do Eckero

Grisslehamn Eckero polaczenie laczy Szwecja z Wyspy Alandzkie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Eckerö Linjen. Polaczenie odbywa sie do 18 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Grisslehamn Eckero zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Grisslehamn - Przewodnik

Grisslehamn to miasto położone na wybrzeżu przez Morze Alandzkie w Szwecji. Grisslehamn jest głównym miastem na wyspie, 110 km na północ od Sztokholmu. Miasto od dawna jest punktem wyjścia do Morza Aland. Stary port rybacki ma kilka sklepów rybnych i kawiarni dla zwiedzających. Jeśli chcesz zwiedzić miasto i obszar wokół, można wypożyczyć rowery w przystani. Na północ od miasta, jest Singo gdzie można jeździc na kucykach Islandii. Malarz, ilustrator i autor, Albert Engström, mieszkał w mieście od początku 20 wieku, a w porcie znajduje się muzeum, gdzie można zobaczyć wiele jego prac. Na obrzeżach miasta można znaleźć jego studio sztuki na skałach z widokiem na morze.

Eckerö Linjen Grisslehamn Eckero przeprawa promowa między Szwecją i Aland jest jedyna usługa działajaca na tej trasie. Czas przejazdu to około 1 godzina 45 minut.


Eckero - Przewodnik

Eckero miasto w Aland, jest terytorium autonomicznym, które jest pod władzą Finlandii. Pomimo, że jest w fińskiej suwerenności, około 90% jej mieszkańców mówi po szwedzku. Eckerö Linjen ma połączenia promowe między Berghamn w Storby, Eckerö i Grisslehamn na Väddö, Norrtälje w Szwecji. Najsłynniejszą budowlą Eckerö jest dom Post i celna, która była największym i najbardziej imponujący budynek wzniesiony w celu ułatwienia usług pocztowych między Sztokholmu i Sankt Petersburgu.Budynek został wybudowany w 1828 roku.

Aland jest autonomiczną, zdemilitaryzowaną, monolingually szwedzkojęzycznym region Finlandii, który składa się z archipelagu leżącego u wejścia do Zatoki Botnickiej w Morzu Bałtyckim. Łącznie, wyspy w archipelagu tworzą najmniejszy region Finlandii, stanowiących 0,49% jej powierzchni lądowej i 0,50% ludności.

Od portu pasażerów Eckerö można złapać prom do Grisslehamn.