Grisslehamn
Eckero
Promy do Wyspy Alandzkie
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Grisslehamn Eckero

Grisslehamn Eckero polaczenie laczy Szwecja z Wyspy Alandzkie. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Eckerö Linjen. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 1 godzina 45 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Grisslehamn Eckero zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja na Wyspy Alandzkie.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

Jak długo płynie prom z Grisslehamn do Eckero?

Czas przeprawy promowej z Grisslehamn do Eckero wynosi około 1h 45m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Grisslehamn do Eckero i sprawdzić dostępność.

Ile kosztuje prom z Grisslehamn do Eckero?

Cena promu z Grisslehamn do Eckero może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Grisslehamn do Eckero wynosi 43 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.

Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Grisslehamn a Eckero?

Jest 1 operator promowy dla Grisslehamn do Eckero i jest to
  • Eckerö Linjen

Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Grisslehamn do Eckero?

Zarezerwuj promy z Grisslehamn do Eckero poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.

Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Grisslehamn do Eckero?

Tak, możesz podróżować jako pasażer pieszy z Grisslehamn do Eckero z
  • Eckerö Linjen

Czy można zabrać samochód na prom z Grisslehamn do Eckero?

Tak, możesz podróżować z pojazdem z Grisslehamn do Eckero z
  • Eckerö Linjen

Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Grisslehamn do Eckero?

Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • Eckerö Linjen

Jak daleko jest Eckero od Grisslehamn?

Odległość pomiędzy Grisslehamn a Eckero wynosi około 43 mil morskich.

Grisslehamn - Przewodnik

Grisslehamn to miasto położone na wybrzeżu przez Morze Alandzkie w Szwecji. Grisslehamn jest głównym miastem na wyspie, 110 km na północ od Sztokholmu. Miasto od dawna jest punktem wyjścia do Morza Aland. Stary port rybacki ma kilka sklepów rybnych i kawiarni dla zwiedzających. Jeśli chcesz zwiedzić miasto i obszar wokół, można wypożyczyć rowery w przystani. Na północ od miasta, jest Singo gdzie można jeździc na kucykach Islandii. Malarz, ilustrator i autor, Albert Engström, mieszkał w mieście od początku 20 wieku, a w porcie znajduje się muzeum, gdzie można zobaczyć wiele jego prac. Na obrzeżach miasta można znaleźć jego studio sztuki na skałach z widokiem na morze.

Eckerö Linjen Grisslehamn Eckero przeprawa promowa między Szwecją i Aland jest jedyna usługa działajaca na tej trasie. Czas przejazdu to około 1 godzina 45 minut.


Eckero - Przewodnik

Eckero miasto w Aland, jest terytorium autonomicznym, które jest pod władzą Finlandii. Pomimo, że jest w fińskiej suwerenności, około 90% jej mieszkańców mówi po szwedzku. Eckerö Linjen ma połączenia promowe między Berghamn w Storby, Eckerö i Grisslehamn na Väddö, Norrtälje w Szwecji. Najsłynniejszą budowlą Eckerö jest dom Post i celna, która była największym i najbardziej imponujący budynek wzniesiony w celu ułatwienia usług pocztowych między Sztokholmu i Sankt Petersburgu.Budynek został wybudowany w 1828 roku.

Aland jest autonomiczną, zdemilitaryzowaną, monolingually szwedzkojęzycznym region Finlandii, który składa się z archipelagu leżącego u wejścia do Zatoki Botnickiej w Morzu Bałtyckim. Łącznie, wyspy w archipelagu tworzą najmniejszy region Finlandii, stanowiących 0,49% jej powierzchni lądowej i 0,50% ludności.

Od portu pasażerów Eckerö można złapać prom do Grisslehamn.


Grisslehamn do Eckero Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 22/04/2024 a 28.04.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
Eckerö Linjen 10:00 12:00 2 godziny Codzienność
Eckerö Linjen 15:00 17:00 2 godziny Codzienność
Eckerö Linjen 20:00 21:45 1 godzina 45 minuty Codzienność

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.