Prom Tallinn do Sztokholm

Trasa promowa Tallinn Sztokholm łączy Estonia z Szwecja i jest obecnie obsługiwana przez 3 przewoźników. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Viking Line 7 razy tydzien & St Peter Line posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Porównaj ceny i kup bilet na jedno z 15 połączeń promowych tydzien na trasie Tallinn Sztokholm pomiędzy Estonia i Szwecja.

Przewoźnicy Promowi - Tallinn - Sztokholm

Średnia cena promu Tallinn Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tallinn Sztokholm to samochod + 2 pasażerów.

Tallinn - Przewodnik

Tallin znajduje się na wybrzeżu Zatoki Fińskiej w Estonii. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Tallinn ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę choć jego główne atuty to IT, turystyka i logistyka.

Port w Tallinie oferuje prom do Finlandii i Szwecji. Terminale promowe przyjmują około 6 milionów pasażerów rocznie i ma dobre udogodnienia, w tym sklepy, kawiarnie i bary. Oprócz promów pasażerskich, port przeznaczony jest także dla statków wycieczkowych i szybkich promów w miesiącach letnich. Port w Tallinnie oferuje codzienne rejsy między Tallinem a Sztokholmem i Helsinkami.

Sztokholm - Przewodnik

Położony malowniczo na kilku wyspach Sztokholm jest stolicą Szwecji i jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Panorama Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar. Sztokholm stał się bardzo nowoczesnym miastem, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan. Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm. Sztokholm oferuje klimat bohemy ze względu na liczne galerie sztuki i zabytkowe domy.

Z portu codziennie odpływają promy do Finlandii, Rosji i innych krajów bałtyckich.