Tallinn do Sztokholm Prom

Tallinn Sztokholm trasa promowa laczy Estonia z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 7 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 17 godziny 15 minuty gdy St Peter Line serwis operuje do 1 razy w tygodniu trwajacym od 16 godz.

To daje 8 przeplyniecia tydzien na trasie Tallinn Sztokholm pomiedzy Estonia i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Tallinn do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Estonia do Szwecji.

Tallinn - Sztokholm Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 7 przeprawy w tygodniu 17 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę
  • St Peter Line
    • 1 Przeprawy Tygodniowo 16 godz
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Tallinn Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Tallinn Sztokholm to samochod + 2 pasazerów.

Tallinn Przewodnik

Estońskie miasto Tallin znajduje się na północnym wybrzeżu kraju, na wybrzeżu Zatoki Fińskiej. Jest około 80 km na południe od Helsinek, na wschód od Sztokholmu w Szwecji i na zachód od St Petersburga w Rosji. Stare Miasto zostało wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a miasto w całości było Europejska Stolica Kultury w 2011 roku, wraz z Turku w Finlandii. Miasto jest finansowym i biznesowym piastem i korzyści z liberalnej polityki ekonomicznej Estonii i ma bardzo zróżnicowaną gospodarkę choć jego główne atuty to IT, turystyka i logistyka.

Port w Tallinie oferuje prom do Finlandii i Szwecji. Terminale promowe przyjmuja około 6 milionów pasażerów rocznie i ma dobre wyposażenie, w tym sklepy, kawiarnie i bary. W uzupełnieniu do promów pasażerskich, port przeznaczony jest także dla statków wycieczkowych i szybkich promów w miesiącach letnich. Istnieja codzienne rejsy między Tallinem a Sztokholmem i Helsinkami.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.