COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Paldiski - Kapellskar jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Dlaczego warto korzystać z
Direct Ferries

Promy na 3325 trasach i z 764 portów na całym świecie

Zaufało nam już 2,5 milionów klientów

Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok

Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Paldiski do Kapellskar - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Estonia do Szwecji.

Przewoźnicy Promowi - Paldiski - Kapellskar

    • 7 Sailings Weekly 10 hr 30 min
    • Get price

Prom Paldiski do Kapellskar

Paldiski Kapellskar polaczenie laczy Estonia z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 7 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 10 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Paldiski Kapellskar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Paldiski - Przewodnik

Paldiski to miasto i port położony na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na półwyspie Pakri w północno-zachodniej Estonii. Początkowo miasto było znane jako osada szwedzka Ragervik, ale stała sie rosyjska baza marynarki wojennej w 18 wieku. Miasto znajduje się około 45 km na zachód od Tallina i jest wypełnione wieloma opuszczonymi budynkami mieszkalnymi w stylu sowieckim. Wielu mieszkańców miasta to Rosjanie. W XVII wieku n.e. powstał na Pakri szwedzki port rybacki Rågervik. Po wielkiej wojnie północnej, w której Rosjanie pokonali Szwedów, Piotr I Wielki założył tutaj nowy port, który za czasów Katarzyny I nazywano
czyli port bałtycki, skąd dzisiejsza nazwa estońska Paldiski. W 1724 roku na północ od miasta została wybudowana Latarnia morska Pakri. Została wzniesiona w miejscu wskazanym osobiście przez cara Piotra Wielkiego

Od Paldiski Południowy Port Transfennica, duza ilosc statków odplywa do portu Hanko (Finlandia) i Lubece (Niemcy). Od Paldiski Port Północny DFDS ma 6 usług w obie strony do Kapellskar (Szwecja) dla pasażerów i zaladunku, a Navirail obsluguje do iz Hanko (Finlandia).


Kapellskar - Przewodnik

Kapellskar to szwedzkim miasto położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i leży około 90 kilometrów na północ od Sztokholmu. Port ma ważną rolę do odegrania w zakresie transportu pasażerów i ładunków do Finlandii, Norwegii, Rosji i krajach bałtyckich.

Miasto jest w Norrtalje gminy, która jest gmina w województwie sztokholmskim w Środkowo-wschodnia Szwecja. Jego siedziba znajduje się w mieście Norrtalje. Jest to największy i najbardziej gmina w północnej Stockholm County i został stworzony w 1971 roku przez połączenia kilku byłych gmin.

Port ma bardzo krótkie trasy co czyni go bardzo atrakcyjnym dla szybkich rejsów i zmian do Finlandii, Estonii i Wysp Alandzkich i jest obsługiwany przez regularne połączenia promowe pasażerów do Mariehamn, Naantall i Paldiski. Odprawa kończy się na 1 godzinę przed odlotem.