Paldiski
Kapellskar
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Prom Paldiski Kapellskar

Paldiski Kapellskar polaczenie laczy Estonia z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, DFDS Seaways. Polaczenie odbywa sie do 6 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 9 godziny 30 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Paldiski Kapellskar zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Paldiski do Kapellskar - Prom Alternatywny

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Estonia do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Najczesciej zadawane pytania

 • Jak długo płynie prom z Paldiski do Kapellskar?

  Czas przeprawy promowej z Paldiski do Kapellskar wynosi około 9h 30m. Czas przeprawy promowej może się różnić w zależności od sezonu, zobacz naszą wyszukiwarkę ofert, aby porównać bilety z Paldiski do Kapellskar i sprawdzić dostępność.
 • Ile kosztuje prom z Paldiski do Kapellskar?

  Cena promu z Paldiski do Kapellskar może się różnić w zależności od sezonu. Średnia cena za prom z Paldiski do Kapellskar wynosi 219 €. Cena nie obejmuje opłat rezerwacyjnych.
 • Jakie firmy promowe kursują pomiędzy Paldiski a Kapellskar?

  Jest 1 operator promowy dla Paldiski do Kapellskar i jest to
  • DFDS Seaways
 • Jak mogę zarezerwować bilety promowe z Paldiski do Kapellskar?

  Zarezerwuj promy z Paldiski do Kapellskar poprzez naszą wyszukiwarkę ofert i sprawdź naszą stronę z ofertami, aby zobaczyć najnowsze oferty promowe.
 • Czy można podróżować jako pasażer pieszy na promie z Paldiski do Kapellskar?

  Nie możesz podróżować jako pasażer pieszy, obecnie możesz podróżować promem tylko z pojazdem.
 • Czy można zabrać samochód na prom z Paldiski do Kapellskar?

  Tak, możesz podróżować z pojazdem z Paldiski do Kapellskar z
  • DFDS Seaways
 • Czy zwierzęta domowe można zabrać na prom z Paldiski do Kapellskar?

  Tak, zwierzęta domowe są dozwolone na pokładzie promu. Może być potrzebny paszport dla zwierzęcia i inne dokumenty. Prosimy o zapoznanie się z wszystkimi wytycznymi operatora i informacjami dotyczącymi podróżowania ze zwierzętami domowymi. Obecnie można przewozić zwierzęta domowe na promach z
  • DFDS Seaways
 • Jak daleko jest Kapellskar od Paldiski?

  Odległość pomiędzy Paldiski a Kapellskar wynosi około 301 mil morskich.

Paldiski - Przewodnik

Paldiski to miasto i port położony na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, na półwyspie Pakri w północno-zachodniej Estonii. Początkowo miasto było znane jako osada szwedzka Ragervik, ale stała sie rosyjska baza marynarki wojennej w 18 wieku. Miasto znajduje się około 45 km na zachód od Tallina i jest wypełnione wieloma opuszczonymi budynkami mieszkalnymi w stylu sowieckim. Wielu mieszkańców miasta to Rosjanie. W XVII wieku n.e. powstał na Pakri szwedzki port rybacki Rågervik. Po wielkiej wojnie północnej, w której Rosjanie pokonali Szwedów, Piotr I Wielki założył tutaj nowy port, który za czasów Katarzyny I nazywano
czyli port bałtycki, skąd dzisiejsza nazwa estońska Paldiski. W 1724 roku na północ od miasta została wybudowana Latarnia morska Pakri. Została wzniesiona w miejscu wskazanym osobiście przez cara Piotra Wielkiego

Od Paldiski Południowy Port Transfennica, duza ilosc statków odplywa do portu Hanko (Finlandia) i Lubece (Niemcy). Od Paldiski Port Północny DFDS ma 6 usług w obie strony do Kapellskar (Szwecja) dla pasażerów i zaladunku, a Navirail obsluguje do iz Hanko (Finlandia).


Kapellskar - Przewodnik

Kapellskar to szwedzkim miasto położone na wybrzeżu Morza Bałtyckiego i leży około 90 kilometrów na północ od Sztokholmu. Port ma ważną rolę do odegrania w zakresie transportu pasażerów i ładunków do Finlandii, Norwegii, Rosji i krajach bałtyckich.

Miasto jest w Norrtalje gminy, która jest gmina w województwie sztokholmskim w Środkowo-wschodnia Szwecja. Jego siedziba znajduje się w mieście Norrtalje. Jest to największy i najbardziej gmina w północnej Stockholm County i został stworzony w 1971 roku przez połączenia kilku byłych gmin.

Port ma bardzo krótkie trasy co czyni go bardzo atrakcyjnym dla szybkich rejsów i zmian do Finlandii, Estonii i Wysp Alandzkich i jest obsługiwany przez regularne połączenia promowe pasażerów do Mariehamn, Naantall i Paldiski. Odprawa kończy się na 1 godzinę przed odlotem.


Paldiski do Kapellskar Rozkłady promów

Harmonogramy promów między 19/02/2024 a 25.02.2024.


Operator Czas wypłynięcia Czas przybycia Czas trwania Dni Żeglarstwa
DFDS Lisco 10:30 20:00 9 godziny 30 minuty pt., sob.
DFDS Lisco 22:00 08:30 10 godziny 30 minuty pon., wt., śr., niedz.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.