Sztokholm do Helsinki Prom

Sztokholm Helsinki trasa promowa laczy Szwecja z Finlandia i jest obecnie obslugiwana przez 3 operatorow. Tallink Silja obsluguje swoje polaczenia do 7 razy tydzien, Viking Line 7 razy tydzien & St Peter Line posiada polaczenia do 1 razy tydzien.


Istnieje polaczenie 15 przeplyniec tydzien na polaczeniu Sztokholm Helsinki pomiedzy Szwecja i Finlandia oraz z 3 operatorami do porownania, aby dostac najlepsza oferte dla twojej podrozy.

Sztokholm do Helsinki Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Finlandii.

Sztokholm - Helsinki Armatorzy Promowi

 • Tallink Silja
  • 7 przeprawy w tygodniu 16 godz 10 min
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 7 przeprawy w tygodniu 16 godz 15 min
  • Uzyskaj cenę
 • St Peter Line
  • 1 Przeprawy Tygodniowo 17 godz
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Helsinki

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Helsinki to samochod + 2 pasazerów.

Sztokholm Przewodnik

Sztokholm jest stolicą Szwecji i jest rozlozone na 14 wyspach, w południowo-wschodniej Szwecji i leży u ujścia jeziora Melar. Istnieje wiele instytucji kultury z siedzibą w Sztokholmie, a region w ogóle jest domem dla trzech szwedzkich zabytkow wpisanych na liste światowego dziedzictwa UNESCO. Są to Drottningholm Palace, Skogskyrkogården (Woodland Cemetery) i Birka. Sztokholm nazwany zostal także Europejska Stolica Kultury w roku 1998. Z ponad 100 muzeów, Sztokholm jest jednym z miast z największą liczbą muzeów na świecie. Nationalmuseum jest chyba najbardziej znanym i zawiera największą w kraju kolekcję sztuki. Ma około 16.000 obrazów i 30.000 obiektów rzemiosła artystycznego. Najstarsze egzemplarze datuja do 16 wieku i została rozszerzona z dziełami artystów, takich jak Antoine Watteau i Rembrandta.

Port w Sztokholmie jest główną bramą do Szwecji i dlatego jest ważnym portem dla obu ładunków i pasażerów podróżujących do iz Finlandii, Rosji i kraji bałtyckich. Port znajduje się blisko centrum miasta, gdzie wszystkie standardowe udogodnienia, których można oczekiwać, znajduja się w głównym mieście.

Helsinki Przewodnik

Helsinki to stolica Finlandii, położony w południowej części kraju i leży na brzegu Zatoki Fińskiej. Jest to kompaktowy miasta łatwo dotrzeć pieszo. Projektowanie, architektura, kultura i zakupy są pokrywane jak są duże obszary park, lasy, jeziora i wybrzeże z licznymi wyspami.Największe muzeum historyczne w Helsinkach jest Muzeum Narodowe w Finlandii, który zawiera ogromną kolekcję od czasów prehistorycznych aż do 21 wieku.Sam budynek muzeum, krajowych romantycznym stylu neomedieval zamku, jest atrakcją turystyczną samą w sobie. Innym ważnym muzeum historyczne w mieście jest Muzeum Miasta Helsinek, który wprowadza gości do 500-letniej historii Helsinek.Uniwersytet w Helsinkach również wiele znaczących muzeów, w tym Muzeum Uniwersytetu i Muzeum Historii Naturalnej.

Nie są codzienne usługi promowe do Helsinek z Estonii, Szwecji i Niemiec. Wszystkie firmy promowe oferują również możliwość podjęcia z samochodem. Helsinki można dotrzeć promem także z Rosji, jak i Polski.