Sztokholm do Turku Prom

Sztokholm Turku trasa promowa laczy Szwecja z Finlandia i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 14 razy w tygodniu z przeplynieciami trwajacymi okolo 10 godziny 30 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 14 razy w tygodniu trwajacym od 10 godz 35 min.

To daje 28 przeplyniecia tydzien na trasie Sztokholm Turku pomiedzy Szwecja i Finlandia. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Sztokholm do Turku Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Szwecja do Finlandii.

Sztokholm - Turku Armatorzy Promowi

 • Tallink Silja
  • 14 przeprawy w tygodniu 10 godz 30 min
  • Uzyskaj cenę
 • Viking Line
  • 14 przeprawy w tygodniu 10 godz 35 min
  • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Sztokholm Turku

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Sztokholm Turku to samochod + 2 pasazerów.

Opinie na temat promów Sztokholm - Turku Prom

 • "Sztokholm -Turku"

  W kajucie czysto i wygodnie. Łazienka, mimo rozmiarów, funkcjonalnie zorganizowana. W lokalach i barach bogate menu. Obsługa bardzo miła, a jedzenie i napitki smaczne. Podróżowało się bardzo przyjemnie. Jedyna wada, do której można się przyczepić, to dyskoteka (albo sąsiedzi), słyszalna wieczorem w kajucie. Poza tym bardzo fajnie. Polecam przewoźnika.

  Piotr płynął na trasie Sztokholm Turku z Tallink Silja na statku Galaxy

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Swietna podróż. "

  Bardzo dobry standard dla amatorów morskich podróży. W kabinie nie słychać pracy silników. Statek płynie bez drgań. Monitor w kabinie sprzężony z kamerą podróży statku, co pozwala na obserwacjęe trasy podróży bez wychodzenia z kabiny. Bufet samoobsługowy zaopatrzony niesamowicie bogato. Od liku potraw mięsnych, przystawek jarzyn po wszelkiego rodzaju desery. To się chwali .

  Lech płynął na trasie Sztokholm Turku z Viking Line na statku Amorella

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Opinia na temat przeprawy promowej z Sztokholmu do Turku"

  Świetny rejs. Wspaniałe widoki podczas podróży. Trzeba oczywiście przygotować się na długotrwałą przeprawę, ale jest zdecydowanie warta spędzonego czasu. Prom nowoczesny i z tego co się dowiedziałem, niedawno oddany do użytku. Również cena zachęca do skorzystania z przeprawy. Gorąco polecam chcącym przy okazji obejrzeć piękne wybrzeże Szwecji i Finlandii!

  Bartlomiej płynął na trasie Sztokholm Turku z Tallink Silja na statku Baltic Princess

  Przeczytaj Więcej Zwiń
 • "Trasa Sztokholm - Turku"

  To byla jedna z najlepszych podrozy promem. Podroz wzdluz archipelagu byla ekscytujaca a widoki zadziwiajace. Jedzenie jest pyszne a wybor duzy. Promy sa duze I doplywaja na czas. Polecam

  Michael płynął na trasie Sztokholm Turku z Tallink Silja na statku Galaxy

  Przeczytaj Więcej Zwiń

Sztokholm Przewodnik

Sztokholm jest stolicą Szwecji i jest rozlozone na 14 wyspach, w południowo-wschodniej Szwecji i leży u ujścia jeziora Melar. Istnieje wiele instytucji kultury z siedzibą w Sztokholmie, a region w ogóle jest domem dla trzech szwedzkich zabytkow wpisanych na liste światowego dziedzictwa UNESCO. Są to Drottningholm Palace, Skogskyrkogården (Woodland Cemetery) i Birka. Sztokholm nazwany zostal także Europejska Stolica Kultury w roku 1998. Z ponad 100 muzeów, Sztokholm jest jednym z miast z największą liczbą muzeów na świecie. Nationalmuseum jest chyba najbardziej znanym i zawiera największą w kraju kolekcję sztuki. Ma około 16.000 obrazów i 30.000 obiektów rzemiosła artystycznego. Najstarsze egzemplarze datuja do 16 wieku i została rozszerzona z dziełami artystów, takich jak Antoine Watteau i Rembrandta.

Port w Sztokholmie jest główną bramą do Szwecji i dlatego jest ważnym portem dla obu ładunków i pasażerów podróżujących do iz Finlandii, Rosji i kraji bałtyckich. Port znajduje się blisko centrum miasta, gdzie wszystkie standardowe udogodnienia, których można oczekiwać, znajduja się w głównym mieście.

Turku Przewodnik

Fińskie miasto Turku jest najstarszym miastem w Finlandii i faktycznie kiedyś stolicą fiński, choć teraz jest piątym co do wielkości miasto kraju. Mimo, że bardzo niewielu średniowiecznych atrakcji pozostają w Turku, miasto z powodzeniem udało się utrzymać silny charakter historyczny i różne eksponaty archeologiczne znajdują się w swoich muzeach. Latem Turku są szczególnie żywy i jest to doskonała okazja do odwiedzenia miasta, kiedy tłumy raczej naturalny gromadzą się wokół brzegów nad brzegiem rzeki (Aura), wielu łodzie zacumowane w samym sercu miasta, i tętniącego życiem portu przodu ,Centralny plac rynkowy Kauppatori jest również centrum aktywności w Turku i odgrywa ważną rolę w lokalnej turystyki i towarzyskich. Kilka zabytków w mieście są bardziej spektakularne i przyciągające wzrok, niż zamek w Turku samego, który szczyci się nie mniej niż dwie lochy i pochodzi z drugiej części 13 wieku. Równie słynna jest Katedra w Turku, który jest zaliczany do najbardziej znaczących kościołów Finlandii i zawiera wiele ciekawych kapliczek.