Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Jak dostać się do portu w Visby?

  • Visby - Noclegi

    Jeśli zamierzasz spędzić noc w lub w pobliżu portu Visby przed lub po podróży lub jeżeli szukasz zakwaterowania na czas całego pobytu, prosimy odwiedzić naszą stronę Visby - Noclegi z najlepszymi cenami i z największym wyborem noclegów online!

Visby - Rozkłady

Visby - Przewodnik

Co można zobaczyć i zrobić we Visby?

Wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Visby jest przykładem wszystkiego, co piękne w Skandynawii. Piękne zielone krajobrazy, a na obszarach miejskich mnóstwo hipnotyzujących wież, iglic i domków tworzy falę architektury, która nie ma sobie równych w całej Europie. Stare Miasto może często przypominać średniowieczne miasto. Warto powędrować wzdłuż krętych brukowanych uliczek, prowadzącymi do licznych kawiarni i restauracji, które oferują klasyczną szwedzką kuchnię i orzeźwiające gorące napoje. Dla tych, którzy naprawdę chcą naprawdę przenieść się w czasy średniowiecza, drugi tydzień sierpnia jest corocznie poświęcony tej epoce, gdzie miasto jest przepełnione królami, królowymi i rycerzami, ucztującymi oraz tańczącymi.

Jak się poruszać po Visby?

Po mieście najłatwiej poruszać się pieszo.

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.