Destination Gotland
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Destination Gotland

Destination Gotland oferuje popularne przeprawy promowe pomiędzy głównym lądem Szwecji i szwedzką wyspą Gotlandia w imieniu rządu szwedzkiego.

Dziala jeden z najbardziej nowoczesnych uslug promowych w Europie, Destination Gotland sklada sie z czterech statkow szybkich i przewozi ponad 1,6 mln pasazerow rocznie do Gotland i prawie pol miliona pojazdow.

Destination Gotland promy odplywaja ze szwedzkich portow kontynentalnej Nynashamn i Oskarshamn i do Visby, ktere znajduje sie na zachodnim brzegu Gotlandii. Dzieki do 18 obrotow na dobe w sezonie letnim, przeplywy od Nynashamn trwaja nieco ponad 3 godziny, podczas gdy z Oskarshamn troche szybciej,prawie 3 godziny.

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia na pokladzie promow,w tym obszarny wybor jedzenia, sklep, dedykowany pokój zabaw dla dzieci i kino.

Czy chcesz sniadanie, przekaskę, wiekszy posilek lub po prostu kawe, bedziesz pod dobra opieka. The Food Market jest zawsze otwarty od wyjazdu, niezaleznie od tego, kiedy jestes w podrozy i restauracja statku serwuje zimne i gorace posilki.

Znajdujacy sie na pokladzie sklep oferuje szeroki asortyment slodyczy, napojow, gazet i czasopism, a takze szeroka game przysmakow Gotlandish i pamiatek.

Na wiekszych promach, mozna znalesc kino na pokladzie. Dla mlodszych pasazerow znajduje sie pokoj zabaw i kino dla dzieci. Mozna rowniez wynajac Nintendo DS.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Destination Gotland i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Destination Gotland. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Na pokładzie Destination Gotland

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Destination Gotland opinie klientów

  • "promik"

    opinia jak najbardziej pozytywna za 3tygodnie kolejna podróż tym samym promem w to samo miejsce szkoda tylko ze będę musiała czekać znowu 8godzin po przypłynięciu z Gdańska do Nynashamn na Wasz prom żeby dostać się do Visby .......ale taki mały mankamencik to nie żaden problem . :) :) :)

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Gotlandia"

    Bardzo fajny, nowoczesny prom wszystko punktualnie sprawny załadunek tylko dlaczego podróż ,która trwa 4 razy krócej niż na trasie Gdynia-Karlskrona i to bez kabin kosztuje tyle samo i to w rejsie dziennym domniemam iż to przez banderę Szwecką.Przydałby się również normalny sklep a nie kiosk o wym. 10m kwadratowych.Visby i Gotlandia są jednak tak urocze ,że warto się tam wybrać.

    Przeczytaj Więcej Zwiń

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.