Destination Gotland

Destination Gotland oferuje popularne przeprawy promowe pomiędzy głównym lądem Szwecji i szwedzką wyspą Gotlandia w imieniu rządu szwedzkiego.

Dziala jeden z najbardziej nowoczesnych uslug promowych w Europie, Destination Gotland sklada sie z czterech statkow szybkich i przewozi ponad 1,6 mln pasazerow rocznie do Gotland i prawie pol miliona pojazdow.

Destination Gotland promy odplywaja ze szwedzkich portow kontynentalnej Nynashamn i Oskarshamn i do Visby, ktere znajduje sie na zachodnim brzegu Gotlandii. Dzieki do 18 obrotow na dobe w sezonie letnim, przeplywy od Nynashamn trwaja nieco ponad 3 godziny, podczas gdy z Oskarshamn troche szybciej,prawie 3 godziny.

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia na pokladzie promow,w tym obszarny wybor jedzenia, sklep, dedykowany pokój zabaw dla dzieci i kino.

Czy chcesz sniadanie, przekaskę, wiekszy posilek lub po prostu kawe, bedziesz pod dobra opieka. The Food Market jest zawsze otwarty od wyjazdu, niezaleznie od tego, kiedy jestes w podrozy i restauracja statku serwuje zimne i gorace posilki.

Znajdujacy sie na pokladzie sklep oferuje szeroki asortyment slodyczy, napojow, gazet i czasopism, a takze szeroka game przysmakow Gotlandish i pamiatek.

Na wiekszych promach, mozna znalesc kino na pokladzie. Dla mlodszych pasazerow znajduje sie pokoj zabaw i kino dla dzieci. Mozna rowniez wynajac Nintendo DS.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Destination Gotland i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Destination Gotland. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Przeczytaj Więcej Zwiń

Wszystkie trasy Destination Gotland