COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Destination Gotland

Destination Gotland oferuje popularne przeprawy promowe pomiędzy głównym lądem Szwecji i szwedzką wyspą Gotlandia w imieniu rządu szwedzkiego.

Dziala jeden z najbardziej nowoczesnych uslug promowych w Europie, Destination Gotland sklada sie z czterech statkow szybkich i przewozi ponad 1,6 mln pasazerow rocznie do Gotland i prawie pol miliona pojazdow.

Destination Gotland promy odplywaja ze szwedzkich portow kontynentalnej Nynashamn i Oskarshamn i do Visby, ktere znajduje sie na zachodnim brzegu Gotlandii. Dzieki do 18 obrotow na dobe w sezonie letnim, przeplywy od Nynashamn trwaja nieco ponad 3 godziny, podczas gdy z Oskarshamn troche szybciej,prawie 3 godziny.

Jest wiele do zrobienia i zobaczenia na pokladzie promow,w tym obszarny wybor jedzenia, sklep, dedykowany pokój zabaw dla dzieci i kino.

Czy chcesz sniadanie, przekaskę, wiekszy posilek lub po prostu kawe, bedziesz pod dobra opieka. The Food Market jest zawsze otwarty od wyjazdu, niezaleznie od tego, kiedy jestes w podrozy i restauracja statku serwuje zimne i gorace posilki.

Znajdujacy sie na pokladzie sklep oferuje szeroki asortyment slodyczy, napojow, gazet i czasopism, a takze szeroka game przysmakow Gotlandish i pamiatek.

Na wiekszych promach, mozna znalesc kino na pokladzie. Dla mlodszych pasazerow znajduje sie pokoj zabaw i kino dla dzieci. Mozna rowniez wynajac Nintendo DS.

Z Direct Ferries nie tylko porównasz ceny promów Destination Gotland i rozkłady wszystkich operatorów na danej trasie, ale także dowiesz się o alternatywnych połączeniach Destination Gotland. Zależy nam, aby nasi klienci wybrali najlepszą opcję przed zakupem biletu na swoją podróż.

Wszystkie trasy Destination Gotland

Destination Gotland opinie klientów

  • "promik"

    opinia jak najbardziej pozytywna za 3tygodnie kolejna podróż tym samym promem w to samo miejsce szkoda tylko ze będę musiała czekać znowu 8godzin po przypłynięciu z Gdańska do Nynashamn na Wasz prom żeby dostać się do Visby .......ale taki mały mankamencik to nie żaden problem . :) :) :)

    Przeczytaj Więcej Zwiń
  • "Gotlandia"

    Bardzo fajny, nowoczesny prom wszystko punktualnie sprawny załadunek tylko dlaczego podróż ,która trwa 4 razy krócej niż na trasie Gdynia-Karlskrona i to bez kabin kosztuje tyle samo i to w rejsie dziennym domniemam iż to przez banderę Szwecką.Przydałby się również normalny sklep a nie kiosk o wym. 10m kwadratowych.Visby i Gotlandia są jednak tak urocze ,że warto się tam wybrać.

    Przeczytaj Więcej Zwiń