Visby do Nynashamn Prom

Visby Nynashamn polaczenie laczy Gotland z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Destination Gotland. Polaczenie odbywa sie do 49 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Visby Nynashamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Visby - Nynashamn Armatorzy Promowi

  • Destination Gotland
    • 7 Przeprawy Dziennie 3 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Visby Nynashamn

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Visby Nynashamn to samochod + 1 pasazer.

Nynashamn Przewodnik

Szwedzkie miasto i port znajduje się w województwie sztokholmskim i jest około 60 km na południe od Sztokholmu. Na początku 20 wieku, Nynashamn stał się znany jako uzdrowiska, choć większość obiektów zostały zamknięte przed końcem I wojny światowej przybył głównych gałęzi przemysłu poprzez Telegrafverkets verkstäder (fabrykach rząd własnością firmy telekomunikacyjnej) w 1916 roku,rafinerii zbudowany w 1928/29 przez Axel Ax: syn Johnson & Co strona jest na serwerze port każdego lata, a także lokalne targi rzemiosła. Podczas tych wydarzeń pociąg parowy często prowadzi trasy do iz Sztokholmie. W miesiącach letnich, port jest pełen łodzi wszelkich rozmiarów, a toczy się zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Istnieje wiele restauracji i butików z miejscowo wykonane produkty.Głównym miastem jest przede wszystkim nowoczesny i budynki nieciekawe zwykle.

Z portu odpływają promy mogą być brane do Gotlandii i Gdańsku w Polsce.