Nynashamn do Visby Prom

Nynashamn Visby polaczenie laczy Szwecja z Gotland. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Destination Gotland. Polaczenie odbywa sie do 49 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Nynashamn Visby zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Nynashamn - Visby Armatorzy Promowi

  • Destination Gotland
    • 7 Przeprawy Dziennie 3 godz 15 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Nynashamn Visby

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nynashamn Visby to samochod + 2 pasazerów.

Nynashamn Przewodnik

Nynashamn to miasto i port położone w województwie sztokholmskim w Szwecji. Miasto jest około 60 km na południe od Sztokholmu i jest znany jako jedno z miejsc, z którego odpływają promy na wyspę Gotlandia. Miasto jest popularnym miejscem na wakacje Szwedów w miesiącach letnich. W miesiącach letnich, port jest pełen łodzi wszelkich rozmiarów, i jest zarówno dla turystów, jak i mieszkańców. Istnieje wiele restauracji i butików w mieście gdzie sprzedaje sie dużo lokalnie wykonanych produktow. Biblioteka i kinowo jest centralnie położony, jak i ograniczona liczba sklepów, które zaspokoja głównie mieszkańcow. Na początku 20 wieku, Nynäshamn stał się również znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostały zamknięte przed końcem I wojny światowej.

Z portu odpływają promy na Gotlandie i do Gdańska w Polsce.