Prom Nynäshamn do Visby

Nynäshamn Visby polaczenie laczy Szwecja z Gotland. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Destination Gotland. Polaczenie odbywa sie do 42 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 3 godziny 15 minuty.

Dlugosc przeplyniecia Nynäshamn Visby zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Przewoźnicy Promowi - Nynäshamn - Visby

Średnia cena promu Nynäshamn Visby

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Nynäshamn Visby to samochod + 2 pasażerów.

Nynäshamn - Przewodnik

Nynashamn to miasto i port położone w województwie sztokholmskim w Szwecji, około 60 km na południe od Sztokholmu. znane jako punkt wypadowy na Wyspę Gotlandię. Miasto jest popularnym miejscem wakacyjnym dla Szwedów w miesiącach letnich.Istnieje tu wiele restauracji i butików, gdzie sprzedaje się dużo wykonanych lokalnie produktów. Na początku 20 wieku, Nynäshamn stał się również znany jako uzdrowisko, choć większość obiektów zostało zamkniętych przed końcem I wojny światowej.

Z portu odpływają promy na Gotlandie i do Gdańska w Polsce.