Eckero
Grisslehamn
Promy do Szwecja
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony
Eckero - Grisslehamn jest jedną z naszych najpopularniejszych tras i w czasie sezonu bilety szybko się wyprzedają
Rada. Nie czekaj, aż będzie za późno! Zarezerwuj teraz, aby móc wybrać najbardziej dogodne dla Ciebie połączenie.

Wskazówki i informacje dotyczące Eckero - Grisslehamn

Prom Eckero do Grisslehamn

Eckero Grisslehamn polaczenie laczy Wyspy Alandzkie z Szwecja. Obecnie jest tylko jeden operator obslugujacy te polaczenia, Eckerö Linjen. Polaczenie odbywa sie do 21 razy tydzien ktore trwaja mniej wiecej 2 godziny.

Dlugosc przeplyniecia Eckero Grisslehamn zmienia sie z sezonu na sezon, tak wiec proponujemy sprawdzac najnowsze informacje na zywo.

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Alandzkie do Szwecji.
Dlaczego warto korzystać z Direct Ferries
category
Promy na 4412 trasach i z 901 portów na całym świecie
category
Zaufało nam już 2,5 milionów klientów
category
Rezerwujemy ponad 1,2 milliona przepraw na rok
category
Sprawdzamy aż do 1 milion cen dziennie dla naszych klientów

Eckero - Przewodnik

Eckerö to gmina Wysp Alandzkich, autonomicznego terytorium pod fińska suwerennościa. Mimo, że jest pod fińska suwerennościa, 90% ludności to Szwedzi. Firma promowa Eckerö Linjen funkcjonuje pomiędzy Berghamn w Storby, Eckerö i Grisslehamn na Väddö, Norrtälje w Szwecji. Najsłynniejszą budowlą Eckerö jest budeynek poczty i celnictwa, która była największym i najbardziej imponujący budynkiem wzniesiony w celu ułatwienia usług pocztowych między Sztokholmem i St Petersburgiem. Budynek został wybudowany w 1828 roku.

Aland jest autonomiczną, zdemilitaryzowaną, szwedzkojęzycznym regionem Finlandii, która składa się z archipelagu leżącego u wejścia do Zatoki Botnickiej w Morzu Bałtyckim. Łącznie, w archipelagu wysp tworzą najmniejszy region Finlandii, stanowiących 0,49% jej powierzchni lądowej i 0,50% ludności.

Od portu Eckerö można złapać prom do Grisslehamn.


Grisslehamn - Przewodnik

Grisslehamn jest głównym miastem na długiej i wąskiej wyspie Väddö. Znajduje się około 110 km na północ od Sztokholmu i jest bramą do Morza Wysp Alandzkich na przestrzeni wieków. Są ryby sklepy i kawiarnie w okolicy starego portu rybackiego, które odwiedzający mogą podziwiać miasto. Jeśli jazda na rowerze jest to, czego szukasz, to dlaczego nie wybrać się na wycieczkę rowerowa w okolicach Grisslehamn. Rowery można wypożyczyć w Grisslehamn w Marina. Można również wypożyczyć rowery i kajaki w pobliżu Älmsta Vital Väddö.Centrum konferencyjne, Hotel Havsbaden, został zbudowany w 1903 roku i oferuje spokojne widoki na morze i port.

Prom z portu miasta idzie do Eckero i to najkrótsza odległość Alandzkich od szwedzkiego lądu z czasem przejścia około 1 godzinę i 45 minut.