Mariehamn do Sztokholm Prom

Mariehamn Sztokholm trasa promowa laczy Wyspy Alandzkie z Szwecja i jest obecnie obslugiwana przez 2 operatorow. Tallink Silja obsluguje do 3 razy dziennie z przeplynieciami trwajacymi okolo 5 godziny 30 minuty gdy Viking Line serwis operuje do 3 razy dziennie trwajacym od 5 godz 30 min.

To daje 42 przeplyniecia tydzien na trasie Mariehamn Sztokholm pomiedzy Wyspy Alandzkie i Szwecja. Porownaj teraz i zdobadz najlepsza oferte odpowiednia dla twojej podrozy.

Mariehamn do Sztokholm Alternatywny Prom

Aby uzyskac wiecej informacji, odwiedz nasza strone Promy z Wyspy Alandzkie do Szwecji.

Mariehamn - Sztokholm Armatorzy Promowi

  • Tallink Silja
    • 3 Przeprawy Dziennie 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę
  • Viking Line
    • 3 Przeprawy Dziennie 5 godz 30 min
    • Uzyskaj cenę

Średnia cena promu Mariehamn Sztokholm

Pokazane ceny reprezentują średnią ceny zapłaconej w jedną stronę przez naszych klientów. Najpopularniejsza rezerwacja na trasie Mariehamn Sztokholm to samochod + 2 pasazerów.

Mariehamn Przewodnik

Mariehamn jest stolicą Aland która jest autonomicznym terytorium pod fińskia suwerennościa. Odwiedzający miasto znajda większość sklepów i restauracji w mieście na deptaku Torggatan w centrum miasta. Siedziba władzy, Sjalvstyrelsegarden, także jest na placu i składa się z parlamentu Wysp Alandzkich i samorząd województwa, ratusza i budynków rządowych. Jest pomnik Tsarinna Maria Aleksandrowna, który dał jej nazwę w 1861, znajduje się na zboczu prowadzącym do miasta. W mieście jest wiele budynków zaprojektowanych przez fińskiego architekta Lars Sonck, który przeniósł się do Aland jako dziecko. Jego budynki obejmują kościół Mariehamn, główny budynek Aland Morskiego College i ratusz, wszystkie zbudowane w pierwszej połowie 20 wieku. Hilda Hongell zaprojektowal także kilka budynków, choć tylko kilka pozostalo nienaruszone.

Mariehamn znajduje się na półwyspie i ma dwa główne porty, jeden na wschodnim brzegu i jeden na zachodnim brzegu. Zachodni port jest międzynarodowy, który ma codzienne usługi do Szwecji, Estonii i Finlandii kontynentalnej. Wschodni port oferuje jeden z największych marin w Skandynawii.

Sztokholm Przewodnik

Zawierajacy szereg wysp i znajduje sie na wschodnim wybrzezu Szwecji, Sztokholm jest stolica Szwecji i jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miast świata. Jest domem dla wielu scen obraz-kartka i niekończące budynków w odcieniach terakoty. Panoramę Sztokholmu mieni się w wodach jeziora Melar i cieszy bogate, niebieskie letnie niebo, podczas gdy w zimie, miasto jest pokryte jest ostre śniegu i rozproszone z oświetleniem. Sztokholm stał się bardzo nowoczesne miasto, a znany z nowatorskich projektów, mody i wyjątkowych nocnych klubów, choć miasto udało się zachować swoje korzenie w Starym Mieście znanym jako Gamla Stan, w którym można łatwo się zagubić w historii , Ten labirynt krętych brukowanych uliczek opiera się na Stortorget (Duży Rynek), leżąc na południe i na dalsze wyspy Södermalm oferuje określony klimat bohemy, z wielu galerii sztuki i zabytkowych domów i wystawne nabrzeżu wyłożonych wzgórza ,

Z portu miejskiego, odpływają promy do miejsc w Finlandii, Rosji i krajach bałtyckich.