COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Satun Pakbara Speed Boat Club

Satun Pakbara poprowadzi Cię do zbadania najpiękniejszych odcinków wybrzeża, jakie Tajlandia ma do zaoferowania. Porty obsługiwane przez firmę są najlepszymi destynacjami turystycznymi, autentycznymi naturalnymi rajami z długimi plażami i turkusowymi wodami, idealnymi do relaksu i cieszenia się życiem.

Ten operator morski jest jednym z najbardziej popularnych w regionie i zapewni wysoki poziom usług na wszystkich trasach, a personel zawsze będzie gotowy do pomocy. Odprawa odbywa się zazwyczaj 30 minut przed odlotem, z wyjątkiem trasy Koh Lipe - Langkawi, która trwa około 1,5 godziny wcześniej. Poniżej znajdziesz wszystkie trasy obsługiwane przez firmę, rozkłady jazdy i czas podróży. Wybierz preferowaną trasę i sprawdź dostępność.

Z directferries.pl można znaleźć Satun Pakbara Speed Boat Club rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Satun Pakbara Speed Boat Club bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Satun Pakbara Speed Boat Club z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Satun Pakbara Speed Boat Club