COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Chaokoh Ferry

Chaokoh Ferry to tajski serwis promowy łączący prowincję Krabi ze światowej sławy wyspami Phuket i Koh Phi Phi.

Przekroczenia trwają krócej niż godzinę. W trakcie krótkiej podróży przejdziesz przez najbardziej idylliczne krajobrazy w Tajlandii. Chaokoh Ferry oferuje niedrogi i przyjemny wybór, jeśli chodzi o odkrywanie słynnych złotych piasków i pięknego krajobrazu dżungli na wyspach Phi Phi.

Flota Chaokoh ma rozmiary i prędkość. Pichamon 2009 to największy statek w całej flocie o maksymalnej pojemności 550 osób w każdym rejsie. Pichamon 2 to najszybszy z trzech, osiągających prędkość do 15 węzłów. Ostatni statek floty, Pichamon 3, może poruszać się z prędkością 13 węzłów, a jednocześnie może pomieścić do 360 pasażerów.

Wszystkie statki wyposażone są w bar na pokładzie i sklep, dzięki czemu pasażerowie mogą zrelaksować się przy drinku lub zaopatrzyć się w zapasy, podziwiając majestatyczne widoki na morze.

Z directferries.pl można znaleźć Chaokoh Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Chaokoh Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Chaokoh Ferry z innymi firmami promowymi.

Wszystkie trasy Chaokoh Ferry