Chaokoh Ferry
operator promowy
Bilet otwarty??

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Bilet otwarty?

Bilety otwarte są ważne do 12 miesięcy od momentu rezerwacji (zobacz warunki zakupu biletu).

Szczegóły Podróży
Trasa z
W dwie strony

Chaokoh Ferry

Chaokoh Ferry to tajski serwis promowy łączący prowincję Krabi ze światowej sławy wyspami Phuket i Koh Phi Phi.

Przekroczenia trwają krócej niż godzinę. W trakcie krótkiej podróży przejdziesz przez najbardziej idylliczne krajobrazy w Tajlandii. Chaokoh Ferry oferuje niedrogi i przyjemny wybór, jeśli chodzi o odkrywanie słynnych złotych piasków i pięknego krajobrazu dżungli na wyspach Phi Phi.

Flota Chaokoh ma rozmiary i prędkość. Pichamon 2009 to największy statek w całej flocie o maksymalnej pojemności 550 osób w każdym rejsie. Pichamon 2 to najszybszy z trzech, osiągających prędkość do 15 węzłów. Ostatni statek floty, Pichamon 3, może poruszać się z prędkością 13 węzłów, a jednocześnie może pomieścić do 360 pasażerów.

Wszystkie statki wyposażone są w bar na pokładzie i sklep, dzięki czemu pasażerowie mogą zrelaksować się przy drinku lub zaopatrzyć się w zapasy, podziwiając majestatyczne widoki na morze.

Z directferries.pl można znaleźć Chaokoh Ferry rozkłady jazdy, taryfy i zakupic Chaokoh Ferry bilety promowe. W stosownych przypadkach będzie mozna również porównac Chaokoh Ferry z innymi firmami promowymi.

Na pokładzie Chaokoh Ferry

[--Operator--] - trasy i porty .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Obsługa klienta

Odwiedź naszą stronę obsługi klienta, aby znaleźć przydatne informacje na temat podróżowania promem, nasze FAQ i jak skontaktować się z nami, aby uzyskać pomoc w rezerwacji.